جزئیات خبر

تصمیمات تازه ای که با حضور نماینده ایران گرفته شد
در روز نخست بررسی قوانین مرتبط بر خود روهای تاریخی

تصمیمات تازه ای که با حضور نماینده ایران گرفته شد

نشست دو روزه کمیسیون خودروهای تاریخی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی FIA با مصوبات جدید و بررسی راهکارها برای حفظ این اتومبیل ها در دنیا با حضور نماینده ایران و عضو رسمی این کمیسیون در شهر مادرید اسپانیا بکار خود خاتمه داد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، رامین صالح خو رئیس کمیته خودروهای تاریخی و کلاسیک فدراسیون در این نشست حاضر شده بود ، در خصوص نتایج آن گفت : همه ساله این کمیسیون دو نشست برگزار می کند که امسال و در 6 ماهه اول سال 2018 در شهر مادرید اسپانیا برگزار شد . 
وی افزود : در روز نخست بررسی قوانین مرتبط بر خود روهای تاریخی ، بررسی وضعیت و روش نگهداری آنها و همچنین با گزارش عملکرد اعضای حاضر و تبادل نظر پیرامون تاثیرات تکنولوژی مدرن بر روی خودروهای تاریخی پشت سر گذاشته شد . 
صالخ خو در رابطه با برنامه روز دوم هم گفت : بازدید از یک مجموعه خودروهای تاریخی در شهر مادرید و یک دوره آموزشی و پیست اتومبیلرانی جاراما طی شد و بدین شکل پرونده کمیسیون بسته شد . 
وی در پایان به دیدارهایش در حاشیه برگزاری کمیسیون خودروهای تاریخی اشاره کرد و گفت : در مادرید فرصتی دست داد تا گفت و گوهای موثری با بن سلایم قائم مقام FIA و رئیس اتومبیلرانی خاورمیانه ، اوکانو معاون استراتژیک FIA و وان اتونبرگ رئیس کمیسیون خودروهای تاریخی و موقعیت ایران در این خصوص داشته باشم . 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی