جزئیات خبر

رئیس جدید هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه انتخاب شد
با حضور اعضای مجمع انتخاباتی استان:

رئیس جدید هیات موتورسواری و اتومبیلرانی کرمانشاه انتخاب شد

مسعود قلعه سفیدی با کسب ۹ رای از مجموع ۱۴ رای ماخوذه به مدت ۴ سال به عنوان رئیس جدید هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان کرمانشاه انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، به نقل از اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه، روز سه شنبه ۱۲ تیرماه، مجمع انتخابات هیات موتور سواری واتومبیلرانی استان کرمانشاه با حضور محمود صیدانلو رئیس فدراسیون، صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و سایر اعضای مجمع برگزارشد.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در این مجمع با اشاره به استقبال جوانان از رشته های ورزشی موتورسواری و اتومبیلرانی، گفت: باید تلاش کنیم نگاه مسئولین را به این رشته های ورزشی مثبت کنیم.
محمود صیدانلو رشته موتورسواری و اتومبیلرانی را رشته ای خاص و متفاوت از سایر رشته های ورزشی خواند و اظهار کرد: به دلیل سختی ها و چالش هایی که این رشته دارد، در مجمع انتخابات هیات های اکثر شهرستانها شاهدیم تنها یک نفر و یا به صورت معدود دو نفر کاندیدای تصدی ریاست هیات می شوند.
وی ادامه داد: موتورسواری و اتومبیلرانی رشته سختی است که رویکرد اجتماعی و فرهنگی نیز دارد.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با تاکید بر اینکه متاسفانه برخی از مسئولین رویکرد این ورزش را امنیتی می دانند درحالی که اینگونه نیست، افزود: ابتدا باید نگاه مسئولین ملی و استانی را به این رشته به نگاهی مثبت تبدیل کنیم.
صیدانلو موتورسواری واتومبیلرانی را رشته ای مظلوم در ورزش کشور توصیف کرد و گفت: امروز این رشته مطالبه عمومی جوانان ما شده، بطوریکه در مسابقات مختلفی که در فضاهای باز و بدون سکو برگزار می کنیم حتی با وجود نبود زیرساخت های جهت ارائه خدمات، شاهد حضور پررنگ مردم و خصوصا جوانان هستیم، لذا ضروری است مسئولین به آن توجه نشان دهند.

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی