جزئیات خبر

نفرات برتر سومین مرحله مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور معرفی شدند
با میزبانی استان البرز :

نفرات برتر سومین مرحله مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور معرفی شدند

سومین مرحله مسابقه اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور روز جمعه 12 مردادماه، با شناخت نفرات برتر پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در این مسابقات که به میزبانی ​استان البرز برگزار شد نزدیک به100 شرکت کننده از 18 استان کشور در کلاس های منفی1500 سی سی بانوان، مثبت 1500 سی سی بانوان، منفی 1500 سی سی آقایان، مثبت 1500 آقایان و کلاس آزاد به رقابت پرداختند.
در کلاس منفی 1500 سی سی بانوان، لیلا پیکانپور از اصفهان، محبوبه واحدیان از کرمان و سرور دستگاهی از خوزستان رده های اول تا سوم را کسب کردند.
رقابت های کلاس مثبت 1500 سی سی بانوان نیز با قهرمانی سیما یزدان پناه از کرمان  پایان یافت و یلدا مرادی از گیلان و صفورا احمدی از تهران در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.
در بخش مثبت 1500 سی سی آقایان،​مهرداد صفری از اصفهان اول شد، ​عبدالعزیز راشدی از خوزستان در رده دوم قرار گرفت و فرشاد بوربور از تهران توانست عنوان سوم را بدست آورد.
در بخش منفی 1500 سی سی آقایان، علی یزدانی از مرکزی قهرمان شد، مهدی پرهام از توابع تهران بر سکوی دوم ایستاد و مجتبیپور حسنی از یزد در رده سوم قرار گرفت.
در بخش کلاس آزاد این مسابقات نیز مجید فتحی از خوزستان اول شد، حسن منتظری از مازندران عنوان دوم را به خود اختصاص داد و منصور اسد الهی از کرمان رده سوم را کسب کرد.
در نهایت تیم های کرمان، خوزستان و یزد رده های اول تا سوم این مرحله از مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور را کسب کردند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی