جزئیات خبر

برگزاری رالـی خاورمیانه ( مرک ) در ایران منتفی شد
موافقت کمیته رالی FIA با درخواست منطقی ایران

برگزاری رالـی خاورمیانه ( مرک ) در ایران منتفی شد

فدراسیون جهانی اتومبیلرانی و کمیته رالی آن با درخواست ایران مبنی بر لغو مسابقات رالی خاورمیانه در سال جاری موافقت کرد . 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، صیدانلو رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی در نامه خود به فدراسیون جهانی اتومبیلرانی FIA و رئیس کمیته رالی آن، با اشاره به کاهش و پائین آمدن سطح کیفی و کمی این رقابت ها و با توجه به مشکلات منطقه خاورمیانه، خواستار لغو میزبانی ایران از مسابقه رالی خاورمیانه در سال جاری شده بود . 
در نهایت ایوس ماتون رئیس کمیته رالی فدراسیون جهانی FIA با پذیرش دلایل منطقی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران ، موافقت خود را مبنی بر لغو این رقابت ها اعلام کرد . 
تصمیم گیری بر لغو این رقابت ها از سوی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در راستای سیاست های دولت محترم در سال اقتصاد مقاومتی و دستور العمل های وزارت محترم ورزش و جوانان و از سوی دیگر کاهش سطح ​کیفی و ​کمی و شرکت کننده ها در این رقابت ها در یکی دو سال اخیر  و همچنین ​وجود مشکلات منطقه ای اتخاذ شده است . 
طبیعی است با برطرف شدن مشکلات پیش رو‌ و پیدا کردن سطح قابل قبول این تورنمنت از سوی برگزار کنندگان، فدراسیون اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران همواره این آمادگی را دارد که همانند سال های پیش اقدام به برگزاری این مسابقات نماید.

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی