جزئیات خبر

اولین دوره مسابقات موتورکراس بانوان قهرمانی کشور برگزار شد
با حضور بانوان علاقمند به موتور سواری

اولین دوره مسابقات موتورکراس بانوان قهرمانی کشور برگزار شد

اولین دوره از مسابقات موتور کراس بانوان قهرمانی کشور به میزبانی هیات تهران در پیست موتور کراس مجموعه ورزشی تختی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، این مسابقات روز جمعه 23 شهریور ماه با حضور 10 شرکت کننده از استان های تهران، اصفهان و کرمان برگزار شد که شرکت کنندگان در کلاس 250 سی سی با یکدیگر به رقابت پرداختند، در بخش 65 سی سی و 85 سی سی به علت به حداکثر نرسیدن ورزشکاران برگزار نشد.

اما در پایان پس از رقابتی تماشایی میان بانوان موتورسوار که در حضور مسئولین فدراسیون از جمله مریم وطن دوست نایب رئیس بانوان و همچنین علاقمندان به رشته های موتورسواری برگزار شد، افسانه جباری و شهرزاد نظیفی هر دو از تهران و حدیث خاقان از کرمان توانستند جایگاه اول تا سوم را به دست آورند.

فیروزه سید مهدی مسئول برگزاری مسابقات موتور سواری بانوان فدراسیون در این خصوص گفت: رشته موتورسواری زنان طی دو سال در سطح استان تهران برگزار شده است و 30 ورزشکار به صورت حرفه ای در این ورزش فعالیت دارند به گفته نایب رئیس هیات موتورسورای و اتومبیلرانی استان تهران در ماههای آتی مسابقات استانی موتور ریس و کراس نیز در سطح تهران برگزار خواهد شد.

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی