جزئیات خبر

مجمع انتخاب رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان شمالی برگزار شد
با حضور رئیس فدراسیون و سایر اعضاء:

مجمع انتخاب رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان شمالی برگزار شد

علی پاکدل با 16 رای به عنوان رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتور سواری خراسان شمالی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی، به نقل از اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی، مجمع انتخاب رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان شمالی با حضور محمود صیدانلو رئیس فدراسیون و سایر اعضاء برگزار و علی پاکدل با کسب 16 رای به مدت 4 سال به عنوان رئیس این مجمع انتخاب شد.
محمود صیدانلو، در این نشست که دوشنبه 23 مهر ماه در بجنورد برگزار شد، اظهار داشت: اکنون بیشترین فعالیت موتورسواران در کشور مربوط به رشته ریس (سرعت) است.
وی افزود: این در حالی است که موتورسواری شامل رشته های متعددی است و نباید فقط در ریس خلاصه شود.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: باید نگاه ها به تمام رشته ها تسری یابد و تنها به یک یا چند رشته محدود نشود.
وی یادآور شد: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی دارای اساسنامه و تنها نهاد تصمیم گیرنده ای است که تشخیص می دهد در چه حیطه ای و چگونه باید رفتار کرد.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با تاکید بر ضرورت انجام فعالیت های ورزشی در فضای مناسب خود، گفت: ما در کشور تنها پیست آزادی تهران را برای موتورسواری و اتومبیلرانی داریم که آن هم مربوط به رشته ریس (سرعت) است.
وی افزود: این پیست نیز در توقفگاهی خصوصی ایجاد شده و سالانه 6 میلیارد ریال برای آن اجاره پرداخت می شود.
وی یادآور شد: ورزشکاران این رشته می توانند با توجه به کم هزینه بودن رشته کراس نیز در این رشته فعالیت بیشتری داشته باشند.
وی اظهار داشت: در بخش بانوان نیز از سال گذشته علاقه مندان به رشته موتورسواری زیر پوشش قرار گرفته اند.
صیدانلو یادآور شد: تا پیش از این بانوان به صورت متفرقه فعالیت هایی در این رشته داشتند که خطرات زیادی را می توانست به دنبال داشته باشد ولی با هماهنگی حوزه فرهنگی از سال گذشته مجوزهای لازم از وزارت ورزش و جوانان در حوزه تمرین بانوان با موتور کراس گرفته شد.
وی از برگزاری کلاس مربیگری با رویکرد استعدادیابی در سطح کشور خبر داد و گفت: این دوره با محوریت آموزش مربیان توانمند در حال برگزاری است تا در جذب استعدادهای این رشته ها کارهای بهتری انجام شود.
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: برنامه این فدراسیون همکاری با استان ها برای فعالیت های مشارکتی بیشتر است تا زمینه برگزاری مسابقات سراسری در استان های مختلف فراهم شود.
وی افزود: این روند باعث می شود مردم مشارکت بیشتری در این حوزه داشته و با رشته موتورسواری بیشتر آشنا شوند و از ظرفیت استان ها نیز به خوبی استفاده شود.
صیدانلو گفت: اعزام ورزشکاران به مسابقات بین المللی نیز از سال قبل عملیاتی شده و اکنون در کارتینگ جزو 12 کشور نخست جهان هستیم.
وی یادآور شد: این درحالی است که در رشته کارتینگ و موتور کراس نیز پیشرفت های خوبی داشته ایم و می توان با سرمایه گذاری در این حوزه صاحب عنوان شد.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی نیز در این نشست از فعالیت رشته موتورسواری در بجنورد خبر داد و گفت: پیگیر فعال کردن این رشته در شهرستان های استان نیز هستیم.
کوروش بهادری افزود: بر این اساس باید زیرساخت های لازم برای فعالیت در این رشته، به ویژه در شهرستان ها فراهم شود.
وی یادآور شد: در گذشته به موتورهای غیرمجاز نیز برای فعالیت در این رشته شناسنامه و مجوز داده می شد ولی با دستور دادستان بجنورد، اکنون از ورود آنها به شهر جلوگیری می شود.
در پایان این نشست «علی پاکدل» تنها نامزد حاضر با 16 رای از 16 عضو مجمع، به مدت 4 سال به ریاست هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان شمالی برگزیده شد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی