جزئیات خبر

رقابت های پرشور در فصل برگ ریزان با رانندگان تشنه مسابقه
پیست آزادی فردا میزبان راند دوم مسابقات اتومبیلرانی سرعت است

رقابت های پرشور در فصل برگ ریزان با رانندگان تشنه مسابقه

دومین راند رقابت های اتومبیلرانی سرعت به میزبانی پیست آزادی فردا جمعه 27 مهرماه با حضور شرکت کنندگانی از سراسر ایران زیر نظر کمیته سرعت فدراسیون برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این رقابت ها در کلاس های استاندارد ، جی تی و سوپر جی تی از ساعت 10 صبح شروع و ساعت 14 نیز با شناخت نفرات برتر و توزیع جوایز خاتمه می پذیرد .

رضا پازند رئیس کمیته اتومبیلرانی سرعت فدراسیون در خصوص راند دوم و تعداد شرکت کنندگان به روابط عمومی فدراسیون گفت : با توجه به فاصله ایجاد شده بین راندهای اول و دوم که بدلیل عدم انجام رقابت ها در فصل داغ تابستان اتفاق افتاد ، پیش بینی ما این است که شرکت کنندگان تشنه مسابقه و تماشاگران استقبال خوبی از مسابقات به عمل خواهند آورد .

وی در مورد تخمین زدن تعداد شرکت کنندگان در راند دوم افزود: پیش بینی ما حکایت از حضور نزدیک به 90 شرکت کننده در کلاس های مختلف را دارد و امیدوارم که حاضرین در رقابت ها با رعایت اخلاق و نظم و انضباط و رقابتی جوانمردانه باعث شور و اشتیاق و انبساط خاطر مسئولان برگزاری و همچنین تماشاگران مشتاق و علاقمند به رشته مهیچ اتومبیلرانی را موجب شوند .

رقابت های امسال اتومبیلرانی سرعت هم همانند اداوار قبلی در 5 راند طراحی شده که در پایان سال ، رانندگان هر کلاس با جمع بندی امتیازان 5 مرحله عنوان قهرمانان سال را به خود اختصاص خواهند داد. 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی