جزئیات خبر

همکاری های دو جانبه و مشترک میان کانون جهانگردی و فدراسیون سرعت می گیرد
در پی نشست مشترک و دیدار افشاری و صیدانلو :

همکاری های دو جانبه و مشترک میان کانون جهانگردی و فدراسیون سرعت می گیرد

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و رئیس کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در نشستی با حضور اعضای کارگروه تعیین شده از سوی دو طرف ، پس از امضای تفاهم نامه همکاری چند ماه پیش ، مصصم به اجرای عملی و سرعت بیشتر بخشیدن به مفاد همکاری دوجانبه شدند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این نشست صمیمی که در محل فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برگزار شد ، محمود صیدانلو و افشاری با پافشاری بر وحدت و هماهنگی و قانونگرایی ، از اعضای کارگروه دو طرف خواستند تا هر چه زودتر با اجرای بندهای تفاهم نامه مانع از سوء استفاده سودجویان شده و شرایطی فراهم شود که مردم از این همکاری دوجانبه بهره مند شوند . 

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با تاکید بر اینکه هدف کانون جهانگردی و فدراسیون در بخش اتومبیلرانی اعم از رالی ، خودروهای کلاسیک و تاریخی ، تفریحی و جهانگردی به هم نزدیک است گفت : امیدوارم با رویکرد فعلی مشکلات در این حوزه ها به حداقل برسد . محمود صیدانلو با اشاره به حوزه های مشترک میان کانون و فدارسیون افزود : ما باید از تمامی ظرفیت های موجود در توسعه ورزش اتومبیلرانی استفاده کنیم و خوشبختانه در حال حاضر با امضای تفاهم نامه و اجرایی شدن آن می توان به آینده این همکاری خوشبین بود .

رئیس کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با اظهار خوشحالی از برقراری ارتباط مطلوب و داشتن روحیه تعامل گرایانه میان دو طرف گفت :  البته از سوی FIA که هر دو عضو آن هستیم حوزه کاری دو طرف مشخص است و اگر در حوزه های مشترک هم شرایط با امضاء و اجرای تفاهم نامه و اعضای تخصصی کارگروه کارها خوب پیش برود ، مطمئن هستم زمینه های سوء استفاده برچیده خواهد شد .

افشاری با تشکر از رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و اعضای کارگروه دو طرف ، از آنان خواست تا هر چه زودتر زمینه های همکاری های عملی را کلید بزنند .

در این نشست از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی مهندس افشاری رئیس ، حسین جلالی قائم مقام ، اردشیر درویشی مسئول حوزه اتومبیلرانی و سلمان یارمحمدی دبیر کارگروه اتومبیلرانی و از سوی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، محمود صیدانلو رئیس ، شهزاد کیانی دبیر و غلامرضا مصدقیان شرکت داشتند.

گفتنی است این تفاهم نامه سال گذشته با موضوعات مختلفی از جمله مباحث مربوط به خودروهای تاریخی، طراحی و ساخت پیست ها و مجموعه های ویژه اتومبیلرانی، برگزاری ​همایش و جشنواره مشترک تخصصی خودرویی، همکاری کانون در برگزاری مسابقات اتومبیلرانی و رالی های ورزشی، طراحی و اجرای مشترک پروژه های ایمنی راه و .... میان ​دو طرف به امضاء رسیده بود.


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی