جزئیات خبر

سیدمهدی : در فکر برگزاری جلسه مشترک با نایب رئیسان استانی هستیم
اعلام آمادگی سرپرست نایب رئیسی بانوان برای شنیدن پیشنهادها

سیدمهدی : در فکر برگزاری جلسه مشترک با نایب رئیسان استانی هستیم

سرپرست جدید نایب رئیسی بانوان فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در حاشیه برگزاری کلاس آموزشی برپا شده در پیست اتومبیلرانی آزادی که هفته گذشته برگزار شد ، با تعدادی از نایب رئیسان بانوان استان ها و مربیان زن شرکت کننده در خصوص برنامه های آتی فدراسیون گفت و گو کرد و پای درد و دل و مشکلات آنان نشست .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، فیروزه سید مهدی که اخیرا با حکم محمود صیدانلو به عنوان سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون منصوب شد در این دیدار ضمن شنیدن حرف های یکی دو تن نایب رئیسان استانی و تعدادی از مربیان و اعلام دیدگاههای خود برای برنامه ریزی بهتر درخصوص فعالیت های بانوان کشورمان در عرصه های موتورسواری و اتومبیلرانی ، آمادگی فدراسیون و خود را برای شنیدن پیشنهادها اعلام داشت و عنوان کرد : با برنامه ریزی به عمل آمده و تاکید صیدانلو رئیس فدراسیون مبنی بر تحرک و مشارکت هر چه بیشتر بانوان در این عرصه ، بزودی جلسات مشترکی را با نایب رئیسان بانوان ، مربیان و ورزشکاران استانی برگزار خواهد کرد تا بتواند سرعت بهتری به فعالیت های آغاز شده در سال های اخیر ببخشد .        

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی