جزئیات خبر

نتایج مرحله سوم مسابقات دریفت قهرمانی کشور مشخص شد
در پی رقابت تماشایی و جذاب در پیست اتومبیلرانی آزادی :

نتایج مرحله سوم مسابقات دریفت قهرمانی کشور مشخص شد

سومین مرحله از مسابقات دریفت قهرمانی کشور به میزبانی پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار و نفرات برتر این رقابت مشخص شدند. 

به گزارش روابط عمومی فدارسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، روز جمعه 11 آبان ماه در یک هوای مطبوع پاییزی و در میان استقبال چشمگیر علاقمندان به این ورزش جذاب، 18 اتومبیلران شرکت کننده برای رقابت با یکدیگر در خط استارت مسابقه ایستادند،

در ​شروع مسابقه 3 اتومبیلران حاضر به دلیل نقص فنی از ادامه رقابت ها بازمانده و 15 شرکت کننده دیگر در رقابت های انفرادی برای کسب امتیازات، مهارت خود را به آزمایش گذاشتند ​که در نهایت 8 شرکت کننده به دور دوم رقابت راه پیدا کردند .

در دور دوم و بر اساس جدول ارائه شده از سوی ​کمیته برگزاری این مسابقات 8 شرکت کننده باقی مانده در جدول به صورت  دو به دو (سویسو) با یکدیگر  به رقابت پرداختند ​که در انتها چهار شرکت کننده برای کسب مقام های اول تا سوم به دور پایانی راه یافتند و پس تلاش بسیار و رقابتی جذاب ، سکوهای اول تا سوم این مرحله از مسابقات به شهاب پیشانیدار از خوزستان، یزدان رزمجو​ از گیلان و هادی جعفرپور از مرکزی تعلق گرفت و همچنین کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به محمدرضا بیگدلی از مازندران رسید.
تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی