جزئیات خبر

صیدانلو: البرز در میزبانی از مسابقات رتبه اول کشور را داراست
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در مجمع سالانه هیات استان البرز

صیدانلو: البرز در میزبانی از مسابقات رتبه اول کشور را داراست

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی که در مجمع سالانه هیات استان البرز حضور داشت، این هیات را دارای رتبه اول کشور در میزبانی از مسابقات مختلف این رشته معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان البرز؛ محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی باحضور در مجمع سالیانه هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان البرز که عصر روز چهارشنبه گذشته در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، گفت: البرز یکی از استانهایی است که شخصا به دلیل فعالیت بسیار و برگزاری مسابقات متعدد در طول سال، همواره و چندین بار به این استان رفت و آمد داشته ام.

وی با بیان این که موتور سواری و اتومبیلرانی رشته هایی سخت، پر مشغله و پر فراز و نشیب هستند اظهار کرد: موتورسواری و اتومبیلرانی هر کدام رشته های مجزا و دارای زیر شاخه های متعددی هستند که می بایست به همه ی آنها توجه شده و هیچ کدام فدای دیگری نشود.

صیدانلو با قدردانی از حمایت اداره کل ورزش و جوانان و تلاش های مسئولان هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی، بیان کرد: خوشبختانه فعالیت و اقدامات خوبی را در موتور سواری و اتومبیلرانی البرز شاهد بودیم که منجر شده این استان در رده پنجم کشور قرار گیرد.

وی ادامه داد: البته بدون تردید هیئت استان البرز جزو دو استان برتر کشور است که متاسفانه به دلیل عدم توجه به ارائه گزارش ها بر اساس شاخص های فدراسیون، نتوانسته در جایگاه واقعی خود قرار گیرد.

رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی با اشاره به اهمیت توجه به زیر ساختهای این رشته عنوان کرد: طبق مصوبه وزارت کشور، مسئولان استانها بویژه استانداران موظفند به جهت این که ورزشکاران رشته ما از حضور در خیابان ها و معابر عمومی جهت اجرا نمایش و یا تمرین خودداری کنند، فضایی را به این رشته و برای امنیت بیشتر مردم و ورزشکاران اختصاص دهند که این مهم پیگیری مجدانه اداره کل و هیئت استان را می طلبد.

وی در پایان تصریح کرد: طبق درخواست هیئت البرز ما با برگزاری مسابقات چند جانبه بین المللی در این استان موافق هستیم و در این خصوص می بایست خود اداره کل و هیئت استان برآوردهای لازم را انجام دهند.

همچنین در این جلسه امیر غفرانی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز اظهار کرد: یکی از اساسی ترین و مهمترین کارکردهای برگزاری مجامع این است که تمامی اعضای هیئت و دلسوزان رشته های ورزشی نقطه نظرات، دیدگاهها و انتقادات خود را در جهت پیشرفت آن رشته مطرح می کنند.

وی با اشاره به کمبود زیر ساختهای ورزشی در استان البرز گفت: هر چه در توان داشته باشیم در جهت موفقیت و توسعه موتور سواری و اتومبیلرانی استان به کار خواهیم بست.

غفرانی با بیان این که " از مواهب طبیعی استان در جهت اشاعه و توسعه رشته موتور سواری و اتومبیلرانی استفاده شود " افزود: در استان البرز برگزاری مسابقات رشته ای مختلف موتورسواری و اتومبیلرانی همواره با استقبال بسیار خوب علاقمندان روبرو شده است.

وی ادامه داد: هیئت به انجام مسابقات در رشته ها و بخش های مختلف توجه ویژه ای داشته باشد چرا که برگزاری رقابتها بسیار مهم می باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در خاتمه تصریح کرد: اتومبیلرانی جزو رشته هایی است که طی سالهای اخیر با استقبال خوب بانوان روبرو شده و ما از این موضوع نیز استقبال می کنیم.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی