جزئیات خبر

کرمان پیشتاز رقابت های اسلالوم قهرمانی کشور

کرمان پیشتاز رقابت های اسلالوم قهرمانی کشور

پنجمین دوره مسابقات اتومبیلرانی قهرمانی کشور به میزبانی استان کرمان در شهرستان رفسنجان برگزار و در پی رقابتی دیدنی نفرات برتر این مرحله نیز مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتور سواری و اتومبیلرانی، این مسابقه جمعه ​ 25 آبان ماه با حضور بیش از 60 اتومبیلران از قهرمانان 14 استان کشور از جمله تهران، البرز، گیلان، کرمان، یزد، اصفهان، هرمزگان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سیستان و بلوچستان و فارس برگزار شد.

اسلالوم یکی از رشته های پایه و مهیج اتومبیلرانی است که در آن ​شرکت کنندگان بصورت انفرادی در مسیر مشخص ​و با عبور از موانع طراحی شده، ​مهارت خود را به نمایش می گذارند و بر اساس کمترین زمان ثبت شده و کمترین خطا رتبه بندی می شوند.در این مسابقه بیش از آنکه قدرت و حجم خودرو ​اهمیت داشته باشد،مهارت فردی و تسلط راننده بر خودرو مهم است ​و ملاک موفقیت در آن قدرت تصمیم گیری و عکس العمل​ به موقع در کمترین زمان ممکن  ​است.  

اما در پایان این رویداد مهیج که از استقبال چشمگیر تماشاگران و علاقمندان کرمانی برخوردار بود در نهایت نفرات برتر کلاس های مختلف معرفی شدند.

كلاس تا ١٥٠٠ بانوان 
١. سرور دستگاهى خوزستان 
٢. محبوبه واحديان كرمان 
٣. ليلا پيكان پور اصفهان 
كلاس ٢٠٠٠ بانوان 
١. يلدا مرادى گيلان 
٢. سيما يزدان پناه كرمان 
٣. فاطمه احمدى كرمان 
كلاس تا ١٥٠٠ اقايان
١. مجتبى پور حسنى يزد 
٢. على يزدانى يزد 
٣. عليرضا غلامى كرمان 
كلاس تا ٢٠٠٠ اقايان
١. مهرداد صفرى اصفهان
٢. سيد على پور شهيد فارس 
٣. ميثم زمانى يزد 
كلاس ازاد اقايان
١. مجيد فتحى خوزستان 
٢. حسن منتظر مازندران 
٣. بهرام كمالى اصفهان
مقام تيمي 
١.كرمان
٢.يزد
٣.خوزستان
همچنین كاپ تكنيك و بهترين تايم به مهرداد صفرى از اصفهان ​و كاپ اخلاق ​این دوره نیز به سعيد شايگان از استان البرز و  هلنا دهقانی از فارس​ اهدا شد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی