جزئیات خبر

رالی خانوادگی فرهنگی، ورزشی تهران کاشان با شعار صیانت از محیط زیست
با حضور 48 شرکت کننده طی دو روز

رالی خانوادگی فرهنگی، ورزشی تهران کاشان با شعار صیانت از محیط زیست

ششمین مرحله رالی فرهنگی، ورزشی و خانوادگی با حضور 48 خودرو از استانهای سراسر کشور طی روزهای اول و دوم آذرماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این رالی در دو کلاس همگانی و بانوان برگزار و شرکت کنندگان در مسیر 900 کیلومتری تهران - متین آباد کاشان و بالعکس، طی دو روز بر اساس قوانین رالی های خانوداگی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان به 10 شرکت کننده برتر کلاس همگانی و 5 شرکت کننده برتر کلاس بانوان، هدایای نقدی و غیر نقدی توسط فدراسیون و حامیان مالی مسابقه، اهدا شد.

بر اساس این گزارش محل اقامت شرکت کنندگان کمپ کویری متین آباد بود که توسط عوامل اجرایی مسابقات آماده و مهیا شده بود. همچنین تعداد 10 خودرو نیز از استانهای تهران، فارس، اصفهان، و قزوین جهت داوری و کنترل در مسیر مسابقه حضور داشتند.

شایان ذکر است ​در این رالی فرهنگی، ورزشی حفظ و صیانت از محیط زیست و طبیعت در دستور کار بود، که با برنامه ریزی به عمل آمده شرکت کنندگان در رالی  ضمن رعایت حفظ محیط زیست، به کاشت بذر در محل های از پیش ​تعیین اقدام کردند.

مراسم ​اختتامیه عصر جمعه با حضور پیشکسوتان و قهرمانان ورزش اتومبیلرانی در محل هتل پارسیان اوین تهران برگزار و هدایای نفرات برتر این رالی به آنان اهدا شد. نفرات برتر کلاس همگانی و بانوان از سوی کمیته رالی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به شرح زیر اعلام شدند.

کلاس همگانی:

مقام اول، تیم آقایان مازیار حسین زاده و سیامک اقدسی

مقام دوم، تیم آقایان فرامرز فلسفی و محمودرضا عبادیان

مقام سوم، تیم آقایان سعید احمد پور و عباس قیصر

 کلاس بانوان:

مقام اول، تیم خانمها ثمینا صامت و فاطمه جعفری

مقام دوم، تیم خانمها زهرا کریمی و آزاده روشن

مقام سوم، تیم خانمها زهره علیوند و صفورا احمدی

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی