جزئیات خبر

ایپولیتو : ایران عضو فعال و موثر موتورسواری آسیاست ، قول حمایت می دهم
دیدار صیدانلو با رئیس فدراسیون موتورسواری جهان در اسپانیا

ایپولیتو : ایران عضو فعال و موثر موتورسواری آسیاست ، قول حمایت می دهم

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران که برای شرکت در اجلاس سالانه فدراسیون جهانی موتورسواری در اسپانیا شرکت کرده است، درنخستین روز این اجلاس با رئیس این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در این دیدار محمود صیدانلو  گزارشی از فعالیت های رشته موتورسواری در ایران در سال گذشته و شتاب گرفتن فعالیت ها و برنامه های فدراسیون در این رشته با تاکید برفعال شدن فدراسیون آسیا در این زمینه را به اطلاع ایپولیتو رساند .

بر اساس این گزارش ، رئیس فدراسیون جهانی موتورسواری  ضمن تشکر از فعالیت های ایران به عنوان عضو موثر فدراسیون موتورسواری جهان در فدراسیون آسیا در راه اندازی موتورسواری بانوان و همچنین راه اندازی رشته اندورو و حضور فعال در مسابقات کراس قهرمانی آسیا و دیگر اقدامات شایسته آن تقدیر و تشکر کرد و قول حمایت های جدی تری از فدراسیون ایران را در سطح آسیایی و جهانی داد.

در این اجلاس سالیانه که به میزبانی اسپانیا در حال برگزاری است قرار است، رئیس جدید فدراسیون جهانی موتورسواری و اعضای هیات رئیسه این فدراسیون با رای شرکت کنندگان انتخاب شوند .

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی