جزئیات خبر

صیدانلو : راه اندازی باشگاهها الویت ما در سال آینده است
باشگاه موتورسواری شرکت یکتاز سیکلت کویر با حضور رئیس فدراسیون افتتاح شد

صیدانلو : راه اندازی باشگاهها الویت ما در سال آینده است

 رئیس و نایب رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در دیداری صمیمی با مدیران شرکت یکتاز سیکلت موتور کویر ، ضمن گفت و گو و تبادل نظر پیرامون همکاری های دو جانبه از نمایشگاه تولیدات این شرکت بازدید و همچنین باشگاه موتورسواری آن را افتتاح کردند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این دیدار ابتدا محمود صیدانلو با اعلام اینکه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با حمایت از تولیدات داخلی از هر گونه همکاری با شرکت های موتورسواری و تولیدات آنان در بسط و توسعه این ورزش حمایت می کند گفت : افق نگاه فدراسیون در این زمینه بسیار روشن است و بخصوص در مشارکت آنان در امر باشگاهداری بسیار استقبال می کنیم و برگزاری رقابت های باشگاهی از الویت های برنامه های سال آینده ماست .

 رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با اشاره به تلاش فراوانی که فدراسیون در گرفتن مجوز باشگاهداری از مبادی زیربط داشت ، گفت : از سال گذشته که مجوز باشگاهها را گرفتیم به شکلی در حال برنامه ریزی هستیم که بتوانیم با حمایت آنان مسابقات مختلف را رونق ببخشیم و با تحت پوشش رفتن قهرمانان رشته های مختلف ، شاهد اتفاقات خوبی در ورزش موتورسواری باشیم . 

در ادامه این نشست ، رئیس و نایب رئیس فدراسیون با همراهی مسئولان شرکت یکتاز سیکلت موتور کویر و در جمع ورزشکاران باشگاه حاضر و شنیدن حرف های آنان ، ضمن افتتاح رسمی این باشگاه از قهرمانانی که در مسابقات مختلف کشوری مقام آوردند ، با حضور مسئولان شرکت تقدیر کرد .  صیدانلو در این مراسم عنوان داشت : ما سال گذشته با کمک حامی مالی فدراسیون مراسم تجلیل از قهرمانان رشته های مختلف را برگزار کردیم و امسال هم با توجه به شرایط اقتصادی کشور در تلاش هستیم کاری مشابه را انجام دهیم . وی با اشاره به اینکه سال گذشته فدراسیون برای هرچه بهتر دیده شدن رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در رسانه ها و جلب و جذب اسپانسرشیب ها فعالیت خوبی در بخش پخش مستقیم مسابقات داشت ، افزود : متاسفانه شرایط اقتصادی امسال مانع از تحقق کامل آن برنامه ها شد و اعتقاد دارم با ورود شرکت های موتورسواری و اتومبیلرانی در امر باشگاهداری این چرخه معیوب فعلی اصلاح و درست خواهد شد.

در پایان این نشست صمیمی ، رحیم خداپسند مدیرعامل شرکت یکتازسیکلت کویر با تشکر از نگاه ویژه رئیس فدراسیون به حمایت از تولیدات داخلی از ایجاد تعمیرگاه مجاز در پیست آزادی خبر داد و اعلام داشت : این شرکت در زمینه کمک به فراهم ساختن تجهیزات موتورسواری در کنار فدراسیون است و باشگاه موتورسواری کویر از امروز به بعد حضور فعال و موثری در مسابقات فدراسیون در تقویم سال بعد خواهد داشت .

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی