جزئیات خبر

تلاش در راستای توسعه فرهنگ گردشگری، ورزشی و ایمنی جاده‌ها
پنجمین نشست میان مسئولان فدراسیون و کانون اتومبیلرانی و جهانگردی برگزار شد

تلاش در راستای توسعه فرهنگ گردشگری، ورزشی و ایمنی جاده‌ها

 پنجمین نشست کمیته مشترک میان کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در اولین روز ماه بهمن با حضور محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و مصدقیان به عنوان نماینده این فدراسیون  و حسین جلالی، عضو هیأت مدیره و قائم مقام مدیرعامل، اردشیر درویشی مدیر حوزه اتومبیلرانی، سلمان یارمحمدی رئیس اتومبیلرانی در محل کانون برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، دراین جلسه درخصوص راه‌اندازی کلاس آموزشی تخصصی مربی‌گری مهارت‌های رانندگی، داوری و... با همکاری (FIA) تشکیل و قرار بر این شد تا بصورت تخصصی و در راستای توسعه فرهنگ گردشگری، ورزشی و ایمنی جاده‌ها (ROAD SAFETY) این دوره‌های آموزشی برای راهنمایان گردشگری با همکاری دو طرف برگزار شود.

همچنین در این نشست تصمیم گرفته شد تا راهنمایان گردشگری علاوه بر تخصص‌های تورلیدری، مهارت‌های اتومبیلرانی را نیز کسب کنند. در ادامه این جلسه صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری  و اتومبیلرانی پیشنهاد داد تا با همکاری طرفین، مکانی آموزشی در پیست اتومبیلرانی تجهیز و راه‌اندازی شود و رالی‌های بین‌المللی که از سوی کانون در دست اجرا است بصورت مشترک به اجراء در آید .

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی