جزئیات خبر

احمدی : با حضور صیدانلو کارها در موتورسواری و اتومبیلرانی نظم گرفته است
با حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی مجمع سالانه فدراسیون برگزار شد

احمدی : با حضور صیدانلو کارها در موتورسواری و اتومبیلرانی نظم گرفته است

مجمع سالانه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ( بررسی عملکرد مالی سال 96 ) به ریاست معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و مدیرکل دفتر امورمشترک فدراسیون های ورزشی و مسئول امورمجامع وزارت ورزش و جوانان کشور ، نماینده کمیته ملی المپیک و محمود صیدانلو رئیس، حبیب الله مرادی نائب رئیس، فیروزه سید مهدی ، سرپرست نائب رئیسی بانوان و شهزاد کیانی دبیر فدراسیون و با حضور روسای هیات های استانی و روسای کمیته ها روز یکشنبه 7 بهمن ماه در سالن هگمتانه هتل المپیک برگزار شد و با تصویب مصوبات و تایید عملکرد فدراسیون به پایان رسید .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، شروع رسمی مجمع با تلاوتی از کلام الله مجید و نواختن سرود جمهوری اسلامی آغاز شد . سپس پس از تشکر دبیر مجمع از مدعوین و روسای هیات ها محمود صیدانلو در گزارشی کلی روند حرکتی فدراسیون را با وجود همه مشکلات و کمبودها مثبت و روبه جلو خواند و با ستودن تلاش روسای هیات ها گفت : با توجه و علاقمندی وزیر محترم ورزش و اینکه در پروژه های آینده این ورزش هم سهمی خواهد داشت ،تلاش داریم تا کمبودهای قبلی را جبران کنیم و خوشبختانه یک سری زمین ها با کمک استانداری ها به تملک هیات های استانی در آمد و قرار است پیست های جدیدی در کشور احداث شود . وی افزود : با توجه شرایط اقتصادی سخت و مشکلات ارزی نیز از  سفرهای برون مرزی غافل نبودیم و تیم ملی موتورکراس در دو راند از مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کرد و بزودی از محل امتیازت و جایزه تعلق گرفته به خاطر فعالیت های خوب فدراسیون ، کلاس های مربیگری و آموزشی با هزینه فدراسیون جهانی در ایران اواخر بهمن ماه تشکیل خواهد شد . صیدانلو در خاتمه در مورد وارادات و تجهیزات رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی هم اشاره ای داشت و اعلام کرد علی رغم آنکه لاستیک و تجهیزات موتور و اتومبیلرانی جزو 1400 قلم کالای ممنوعه اولیه معرفی شد در این زمینه با حضور مسئولان وزارت ورزش و کمک دکتر داورزنی جلسات خوبی با مسئولان وزارت صنعت و معدن داشتیم و این اقلام قرار است جزو گروه دوم نیازها قرار بگیرد .

در ادامه مجمع ، حسابرس ، بازرس و خزانه دار هر کدام گزارش های سالانه خود را ارائه دادند ودر نهایت با طرح سئوالاتی از سوی رئیس مجمع و توضیحات رئیس فدراسیون ، تمامی مصوبات مطرح شده با تایید حاضرین تصویب شد .

  • احمدی : فعالیت خوبی را از فدراسیون شاهدیم

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و رئیس مجمع با اشاره به اینکه شاهد فعالیت خوبی در سال های اخیر از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی هستیم گفت : با آمدن صیدانلو که از مدیران با تجربه وزارت ورزش و جوانان هستند ، کارها نظم خوبی گرفته است . وی با تاکید بر حمایت وزارت ورزش از فدراسیون گفت : خوشبختانه تعاملات خوبی از سوی فدراسیون با بخش خصوصی بر قرار شده و حضور این بخش و فعال شدن باشگاهها می تواند شرایط را برای آینده ای بهتر هموارتر سازد .

برنامه صبح مجمع هم طبق روال همه ساله بیشتر جنبه هم اندیشی داشت و کیانی دبیر مجمع در ابتدای سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از اعضای حاضر در مجمع گزارشی از فعالیت ها فدراسیون در سال گذشته و تقویم سال پیش رو را ارائه داد . سپس مسئول کمیته روابط بین الملل فدراسیون در گزارشی کوتاه پیرامون عملکرد بین المللی فدراسیون و موفقیت ها و کرسی های بین المللی توضیحاتی داد و به دنبال آن مدیر روابط عمومی فدراسیون با مهم شمردن تعاملات رسانه ای در انعکاس فعالیت هیات های استانی از آنان خواست تا اخبار خود را بطور مستمر در سامانه جدید طراحی شده سایت فدراسیون بارگذاری کنند . در بخش پایانی برنامه صبح هر کدام از روسای هیات ها و کمیته ها در فضایی صمیمی به بیان دیدگاههای خود در مورد مسایل مختلف پرداختند .

گالری تصاویر

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی