جزئیات خبر

مدیر بخش موتورسواری فدراسیون منصوب شد
طی حکمی از سوی محمود صیدانلو:

مدیر بخش موتورسواری فدراسیون منصوب شد

طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی مهران همتیان به عنوان مدیر بخش موتورسواری فدراسیون منصوب و تا اطلاع ثانوی مسئولیت اداره کمیته موتور ریس نیز به او واگذار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در جلسه ای که با حضور محمود صیدانلو رئیس، شهزاد کیانی دبیر ، امیر حسین خاکسار  و مهران همتیان برگزار شد ، رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ضمن تقدیر از زحمات خاکسار در مدت مسئولیتش به عنوان رئیس کمیته موتور ریس ، مهران همتیان را به عنوان مدیر بخش موتور سواری فدراسیون معرفی و تا اطلاع ثانوی وظایف اداره کمیته موتور ریس را نیز به وی محول کرد .

صیدانلو با تاکید بر وحدت رویه و ایجاد همدلی در میان موتورسواران در پیشبرد امور گفت : با توجه به در پیش بودن رویدادهای مهم بین المللی انتظار می رود در سایه مدیریت و هماهنگی ، نظم و انضباط در سر لوحه کار موتور سواران قرار گیرد و این کمیته بتواند از همه ظرفیت های موجود در راه کسب موفقیت های جدید نهایت بهره مندی را به عمل آورد .

متن حکم مهران همتیان به شرح زیر است :

جناب آقای مهران همتیان

نظر به تجربه و تخصص جناب عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "مدیر بخش موتورسواری" فدراسیون منصوب می شوید.

امید است در سایه توجهات الهی و الطاف حضرت ولیعصر(عج) و با بهره گیری از توان و تخصص خویش و همه ظرفیت ها و فرصت های موجود با هماهنگی دبیر محترم ، نهایت تلاش خود را در انجام امور محله مبذول فرمایید.

ضمنا وظایف کمیته موتور ریس تا اطلاع ثانوی به جنابعالی تفویض می شود.

محمود صیدانلو

رئیس فدراسیون

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی