جزئیات خبر

آخرین تلاش ها برای کسب عنوان قهرمانی سال در راند نهایی مسابقات سرعت
دیدنی ترین رقابت اتومبیلرانی در پیست آزادی تهران :

آخرین تلاش ها برای کسب عنوان قهرمانی سال در راند نهایی مسابقات سرعت

پنجمین و آخرین مرحله ​ از رقابت های اتومبیلرانی سرعت به میزبانی پیست آزادی تهران ​روز جمعه ​​26 بهمن ماه، به مناسبت گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور شرکت کنندگانی از سراسر ایران زیر نظر کمیته سرعت فدراسیون برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، این رقابت ها در کلاس های پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶،BP  استانداد، ۱۶۰۰ GT ، پراید اختصاصی ، پراید GT ، سوپر ۲۰۰۰  ، GT ۴۰۰۰ از ساعت ۱۰ صبح شروع و ساعت ۱۴ نیز با شناخت نفرات برتر و توزیع جوایز خاتمه می پذیرد .

​تا کنون نزدیک به ۹۰ شرکت کننده در کلاس های مختلف، آمادگی خود را اعلام کرده اند و پیش بینی می شود باتوجه به برگزاری مرحله پایانی مسابقات ​ در این روز رقابت های جذابی میان شرکت کنندگان برگزار شود .

رقابت های امسال اتومبیلرانی سرعت هم همانند اداوار قبلی در ۵ راند طراحی شده که در پایان سال ، رانندگان هر کلاس با جمع بندی امتیازان ۵ مرحله انجام شده، عنوان قهرمانان سال را به خود اختصاص خواهند داد. 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی