جزئیات خبر

پرونده مسابقات اتومبیلرانی دریفت بستـه شد، قهرمانان سال بزودی معرفی می شوند
سرکشی خودروهای قدرتمند ، هیجان را به سکوی تماشاچیان کشاند

پرونده مسابقات اتومبیلرانی دریفت بستـه شد، قهرمانان سال بزودی معرفی می شوند

پنجمین و آخرین مرحله از مسابقات دریفت قهرمانی کشور به میزبانی پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار و نفرات برتر آن مشخص شدند. 

به گزارش روابط عمومی فدارسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، روز جمعه ​​10 اسفند ماه در روزهای پایانی سال ۱۳۹۷ ​، ​​شانزده شرکت کننده از ​هشت استان ، در آخرین مرحله از مسابقات دریفت قهرمانی کشور برای ​رسیدن به سکوهای برتر در خط استارت مسابقه ایستادند و در رقابت ​با یکدیگر مهارت خود را در مهار اتومبیل های سرکش به نمایش گذاشتند​.

طبق برنامه ریزی کمیته برگزاری مسابقات ، روز پنجشنبه دور اول این رقابت ها به صورت انفرادی انجام شد و شرکت کنندگان بر اساس امتیازات بدست آمده به دو گروه تقسیم شدند تا خود را برای رقابت نهایی در دوم آماده کنند ، اما روز جمعه در میان استقبال چشمگیر علاقمندان به این ورزش جذاب که سکوهای پیست اتومبیلرانی را از ساعت ها قبل به تصرف خود در آورده بودند ، مسابقات به صورت دو به دو (سویسو) ​ادامه یافت ​که در انتها چهار شرکت کننده برای کسب مقام های اول تا سوم به دور پایانی راه یافتند و پس تلاش بسیار و رقابتی جذاب و پر هیجان  ، عناوین اول تا سوم این مرحله از مسابقات به فهیم رضا کیخسروی از تهران ، هیراد صفرچی و شهاب پیشانیدار هر دو از خوزستان تعلق گرفت.

مسابقات دریفت قهرمانی کشور سال 1397 در پنج مرحله برگزار و پس از جمع بندی کمیته دریفت از مراحل گذشته ،  قهرمان سال این رشته ورزشی به زودی معرفی می شوند.

گالری عکس (در حال ویرایش)

 

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی