جزئیات خبر

کریمی : بزودی با طی شدن مراحل قانونی دامنه پیست آزادی افزایش می یابد
دیداری با دستآوردهای مهم برای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کریمی : بزودی با طی شدن مراحل قانونی دامنه پیست آزادی افزایش می یابد

در دیدار رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز به تفصیل در مورد مسایل مختلف از جمله تهاتر بخش بزرگی از بدهی های گذشته فدراسیون به این شرکت و همچنین در مورد تخصیص 7 هکتار زمین اختصاص یافته مجموعه ورزشی آزادی از سوی دکتر سلطانی فر برای گسترش پیست اتومبیلرانی بحث و تبادل نظر شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این نشست محمود صیدانلو ضمن تشکر از نگاه مثبت دکتر سلطانی فر به رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی و تلاش در جهت امکانات جدید برای پاسخگویی به علاقمندی روز افزون جوانان با رویکرد اجتماعی و فرهنگی از مهندس کریمی هم بابت تمام همکاری ها و حمایت  شرکت توسعه و تجهیز با این فدراسیون در جهت حل مشکلات سخت افزاری تشکر و قدردانی کرد و خواستار تسریع در تحویل 7 هکتار زمین برای افزایش پیست اتومبیلرانی شد .

در این دیدار مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز با توجه به کارهای عمرانی صورت گرفته از سوی فدراسیون با بخش عمده ای از بدهی های سنگین معوقه از گذشته بصورت تهاتری موافقت کرد و صورتجلسه تحویل و تحول زمین نیز تنظیم و به امضای طرفین رسید .

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی