جزئیات خبر

تیم آیلند در صدر جدول امتیازات مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور ایستاد
در پی رقابت تماشایی و جذاب در پیست آزادی تهران:

تیم آیلند در صدر جدول امتیازات مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور ایستاد

اولین مرحله از مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور در سال 1398 روز جمعه 30 فروردین ماه با شناخت نفرات برتر پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در این مسابقات که به میزبانی ​پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد ، ​بیش از 60 شرکت کننده از 19 استان کشور در کلاس های منفی۱۵۰۰ سی سی بانوان ، مثبت ۱۵۰۰ سی سی بانوان ، منفی ۱۵۰۰ سی سی آقایان ، مثبت ۱۵۰۰ آقایان و کلاس آزاد به رقابت پرداختند.
در کلاس منفی ۱۵۰۰ سی سی بانوان، لیلا پیکانپور و زینب دلداده هردو از اصفهان​ و میترا فلاحی از یزد ، رده های اول تا سوم را کسب کردند.
رقابت های کلاس مثبت ۱۵۰۰ سی سی بانوان نیز با قهرمانی یلدا مرادی از تیم آیلند پایان یافت و ​میترا تاجیک از توابع تهران و ​زهرا برهانی از سیستان و بلوچستان در جایگاه های دوم و سوم ایستادند.
در بخش مثبت ۱۵۰۰ سی سی آقایان، فرشاد بور بور از توابع تهران اول شد، مجتبی جلویز از تهران در رده دوم قرار گرفت و برشین میر از تیم آیلند توانست عنوان سوم را بدست آورد.
در بخش منفی ۱۵۰۰ سی سی آقایان، ​علیرضا غلامی از کرمان قهرمان شد، ​اشکان اکبری از یزد بر سکوی دوم ایستاد و متین کوچک عظیمی از تیم آیلند در رده سوم قرار گرفت.
در بخش کلاس آزاد این مسابقات نیز آرسام عسگری از تیم آیلند اول شد، ​حسن منتظر از مازندران عنوان دوم را به خود اختصاص داد و علیرضا سلیمانی از تهران رده سوم را کسب کرد.
در نهایت تیم ​آیلند با 86 امتیاز اول شد ، تیم توابع تهران با ​59 امتیاز دوم و تهران با 53 امتیاز مقام سوم این دوره از مسابقات را ​از آن خود کرد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی