جزئیات خبر

نفرات برتر مسابقات امدادی اسلالوم معرفی شدند
شور و هیجان در رقابت گروهی اتومبیلرانان :

نفرات برتر مسابقات امدادی اسلالوم معرفی شدند

اولین مرحله از مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم امدادی در سال ۱۳۹۸ روز جمعه 13 اردیبهشت ماه (یادواره استاد شهید مرتضی مطهری)با شناخت نفرات برتر پایان یافت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در این مسابقات که به میزبانی ​پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد ، ​35 شرکت کننده در قالب 7 تیم از استان های تهران ، توابع تهران ، البرز ، کرمان ، مرکزی ، سیستان ، آیلند با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مسابقات امدادی نوعی رقابت ورزشی است که در آن هرکدام از اعضای تیم بخشی از مسیر مسابقه را طی می کنند و یک چوب امدادی در دست ورزشکاران است که پس از پایان نوبت خود آن چوب را به نفر بعدی برای ادامه مسیر انتقال می دهند.

در مسابقات اتومبیلرانی امدادی اسلالوم نیز تیم ها متشکل از 5 خودروی اصلی و یک خودروی ذخیره بر طبق قوانین اسلالوم (تا 1500 سی سی ، تا 2000 سی سی آقایان و بانوان و 2000 سی سی) می باشند. پس از اعلام شروع مسابقه شرکت کنندگان بعد از طی مسیر مسابقه توقف کرده و با دویدن در مسیر 50 متری چوب امدادی را به هم تیمی خود منتقل می کنند و هر تیم که با کمترین خطا و کمترین زمان رکورد بیشتری کسب کند به عنوان تیم برتر مشخص خواهد شد. 

در پایان این رقابت جذاب که از شور و هیجان خوبی میان شرکت کنندگان برخوردار بود در نهایت تیم ها و نفرات برتر از سوی کمیته اسلالوم مشخص شد:

تیم اول استان تهران با حضور :
امیرحسین یوسفی،مجتبی جلویز،طیبه زجاجی،سعیده عرب سالاری،علیرضا سلمانی

تیم ​دوم توابع تهران با حضور :
محمد رجب لاریجانی،علی اکبر مقیمی،زینب اکبری،فائزه محبی،کامران واقف

تیم ​سوم استان البرز با حضور :
علی اصغر عبدی،علی موحدی مقدم،بهاره اسدی،فرزانه اسدی،حامد حسن پور​

گالری تصاویر

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی