جزئیات خبر

جواد عسگری سرپرست هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان شد
با حکم رئیس فدراسیون :

جواد عسگری سرپرست هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان شد

بنا به پیشنهاد مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و با موافقت و صدور حکم رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، جواد عسگری به عنوان سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، محمود صیدانلو در حکمی، جواد عسگری را به عنوان سرپرست هیئت هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان منصوب کرد.

در حکم صادره از سوی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، آمده است:
جناب آقای جواد عسگری
سلام علیکم
 
بنا به پیشنهاد مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان سمنان و به استناد اختیارات ذیل ماده ۱۰ آیین نامه هیئت های ورزشی استان ها و با توجه به تجربه و تعهد شما، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان سمنان منصوب می شوید.
لازم است ظرف کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تشکیل مجمع انتخاباتی رئیس هیئت با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان اقدام فرمایید.
امید است در سایه توفیقات الهی و الطاف حضرت ولی عصر (عج) با بهره گیری از توان و تخصص خویش در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
 
محمود صیدانلو
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی