جزئیات خبر

مهدی سلاطین سرپرست هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان خراسان رضوی شد
با حکم رئیس فدراسیون :

مهدی سلاطین سرپرست هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان خراسان رضوی شد

بنا به پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی و با موافقت و صدور حکم رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، ​مهدی سلاطین به عنوان سرپرست هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان خراسان رضوی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، پیشتر رضا رمضانی ریاست این هیات را بر عهده داشت که پس از ابلاغ قانون منع بکار گیری بازنشستگان ، به طور داوطلبانه از این سمت کناره گیری کرد و جای خود را به سلاطین داد ؛ با توجه به تجربیات ارزشمند و زحمات رمضانی ، وی از سوی صیدانلو حکم مشاور عالی و دبیر شورای سیاستگذاری فدراسیون را دریافت کرد.

 در احکام صادره از سوی رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، آمده است:

جناب آقای مهدی سلاطین
سلام علیکم
 بنا به پیشنهاد مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان ​خراسان رضوی و به استناد اختیارات ذیل ماده ۱۰ آیین نامه هیئت های ورزشی استان ها و با توجه به تجربه و تعهد شما، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست هیئت موتور سواری و اتومبیلرانی استان خراسان رضوی منصوب می شوید.
لازم است ظرف کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به تشکیل مجمع انتخاباتی رئیس هیئت با هماهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان اقدام فرمایید.
امید است در سایه توفیقات الهی و الطاف حضرت ولی عصر (عج) با بهره گیری از توان و تخصص خویش در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
محمود صیدانلو
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

 ________

جناب آقای رضا رمضانی

نظر به تجربه و تخصص جناب عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان "مشاور عالی اینجانب و دبیر شورای سیاستگذاری" فدراسیون منصوب می شوید.

امید است در سایه توجهات الهی و الطاف حضرت ولی عصر(عج) و با بهره گیری از توان و تخصص خویش و همه ظرفیت ها و فرصت های موجود در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

محمود صیدانلو
رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی