جزئیات خبر

تقدیر صیدانلو از هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان مازندران
به پاس تلاش در در کمک رسانی به سیل زدگان کشور

تقدیر صیدانلو از هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان مازندران

از تلاش های هیات موتورسواری و انومبیلرانی مازندران در جریان سیل اخیر در گلستان و مازندران در دیدار رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران تقدیر شد .
به گزارش روابط عمومی فدراسیون و به نقل از هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان مازندران ، محمود صیدانلو رىیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح روز یکشنبه پنجم خرداد در دیدار با حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد ، از زحمات و تلاش های مدیرکل و علیرضا یگانگی و هیات موتورسواری و اتومبیلرانی مازندران در کمک رسانی به سیل زدگان ​استان های گلستان و مازندران تقدیر و تشکر کرد . 

در پایان این دیدار و پس از بحث و تبادل نظر در مورد آخرین وضعیت موتورسواری و اتومبیلرانی در استان مازندران ، با اهدای لوح های یادبودی از سوی فدراسیون توسط صیدانلو از حبیب حسین زادگان مدیرکل ، علیرضا یگانگی رئیس هیات و امین بخشنده مشاور رئیس هیات مازندران تقدیر و قدردانی شد .

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی