جزئیات خبر

جمعه استثنایی برای علاقمندان به مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی در راه است
چهار رویداد پر تماشاگر در چهار شهر

جمعه استثنایی برای علاقمندان به مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی در راه است

با پایان یافتن ماه مبارک رمضان ، فصل رسمی مسابقات امسال رشته های مختلف موتورسواری و اتومبیلرانی در یک روز تعطیل و آدینه استثنایی روز جمعه 31 خرداد ماه با انجام راند اول چهار رشته درگ ، موتور ریس ، موتور تریال و آفرود در چهار شهر و تقریبا بطور همزمان کلید می خورد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیل رانی ، در سال 98 تاکنون کمیته ریس و تورینگ و سافاری یک مرحله از مسابقات پیش بینی شده در تقویم را انجام داده بودند و کمیته کلاسیک هم تور کاسپین را برگزار کرد .

پخش مستقیم درگ از شبکه ورزش

روز جمعه ابتدا مسابقات مرحله اول درگ ( شتاب ) از ساعت 10 تا 12 ظهر به میزبانی آیلند سرزمین ایرانیان برگزار می شود . رقابت هایی که همواره پرشور و دیدنی و تماشاگر پسند است و از شبکه ورزش تلویزیون بطور زنده برای علاقمندان پخش خواهد شد .

همزمان با این رویداد ، راند نخست مسابقات آفرود قهرمانی کشور هم به میزبانی استان قزوین از ساعت 10 تا 12 در شهرک کوثر انجام می شود که این رقابت ها هم همواره با اقبال تماشاگران روبرو بوده است .

سومین رویداد در استان البرز و کرج و در پارک ملی باغستان به مرحله نخست مسابقات موتورتریال اختصاص دارد . این مسابقات هم علاقمندان خاص خود را دارد و جوانان و نوجوانان از جمله تماشاگران پر و پا قرص آن محسوب می شوند .

و در نهایت در عصر گرم آخرین روز فصل بهار و در آستانه فصل تابستان ، موتور سواران برتر کشور در کلاس های مختلف از جمله کلاس های جدید از ساعت 17 تا 20 در  پیست موتورسواری و اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت . به جز کلاس های قبلی 125 ، 250 ، 600 و 1000 سی سی ، شرکت کنندگان در چند کلاس دیگر هم نخستین حضورشان را تجربه می کنند . 


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی