جزئیات خبر

محمود صیدانلو : نگاه و رویکرد مسئولین به ورزش های موتورسواری و اتومبیلرانی  باید تغییر کند
تهران میزبان دومین جلسه فدراسیون با هیات های استانی منطقه دو بود

محمود صیدانلو : نگاه و رویکرد مسئولین به ورزش های موتورسواری و اتومبیلرانی باید تغییر کند

دومین نشست منطقه ای رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با هیات های استانی منطقه ​دو به میزبانی استان ​تهران روز یکشنبه 27 مردادماه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این جلسه محمود صیدانلو رئیس ، محسن مختارزاده خزانه دار ، حبیب مرادی نائب رئیس ، جوانمردی مسئول کمیته هماهنگی استان ها ، رمضانی دبیر شورای سیاست گذاری ، صداقتی نماینده روابط عمومی فدراسیون و همچنین روسا ، دبیران و خزانه داران هیات های منطقه دو شامل ​تهران ، ​قم ، گیلان و ​البرز حضور داشتند .

در ابتدا رمضانی دبیر جلسه گزارشی کوتاه از عملکرد فدراسیون و مصوبات قبلی شورای سیاست گذاری ارایه داد ، پس از آن مختارزاده خزانه دار فدراسیون به تشریح روش های صحیح حسابداری در هیات های استانی بر اساس قوانین جاری و آیین نامه های مالی و معاملاتی پرداخت.

از مصوبات مهم این جلسه چند ساعته باید از طرح همگانی ارتقای مهارت های عمومی رانندگی و همچنین آموزش عمومی بصورت رایگان با حضور مربیان دوره دیده ، اهمیت بیشتر هیات های استانی به جایگاه روابط عمومی و ارایه اخبار و مستندات عملکرد از طریق سایت فدراسیون ، ثبت مشخصات اعضای سازمان یافته در سامانه اطلاعاتی فدراسیون ، برگزاری رالی های خانوادگی با هدف عمومی کردن این رشته ها در سطح کشور ، اعزام مربیان استان ها به کلاس های آموزشی در دوبی و دوحه ، هماهنگی با فدراسیون در مورد ساخت پیست های استاندارد موتورسواری و اتومبیلرانی یاد کرد .

بر اساس این گزارش روسای هیات های منطقه دو هم در این نشست و در گفت و گوی رودرو با رئیس فدراسیون خواستار تعیین تکلیف مباحث مربوط امور مالیاتی هیات های استانی ، در اختیار گذاشتن پیست های مسابقات قهرمانی کشور قبل از شروع مسابقه به نفرات شرکت کننده از استان ها ، برگزاری دوره های آموزشی کارتینگ به صورت جامع و برنامه ریزی شده و همچنین حمایت فدراسیون از قهرمانان کشوری شدند.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در پایان این جلسه پس از خیرمقدم و تشکر از حضور روسا و مسئولان هیات های استانی ، هدف از منطقه بندی استان ها و برگزاری این جلسات را همگرائی و ارتقای کیفی و هماهنگی بیشتر در اجرای برنامه های فدراسیون و هیات ها ​دانست .

محمود صیدانلو ​بیان کرد : امروز جایگاه و سطر بندی فدراسیون ها تغییر کرده و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جزء چهار فدراسیون پر مخاطب در کشور است ، بنابراین نگاه و رویکرد مسئولین ورزش در همه امور چه مباحث مالی و چه زیرساختی باید به این رشته تغییر اساسی کند ، وی ادامه داد به یاری خدا و پیگیری های مداوم فدراسیون ، مشکل ورود تجهیزات مربوط به این ورزش در مراحل پایانی و حل شدن است .

صیدانلو با اشاره به برخی مشکلات به جا مانده از ادوار گذشته ، ​گفت : با اینکه بسیاری از انرژی و وقت فدراسیون در طول چهارسال گذشته صرف برطرف شدن این چالش ها شده است ، اما توانسته ایم 90 درصد تقویم مسابقات را به اجرا در آوریم و حتی تیم های ملی خود از جمله موتورکراس ، کارتینگ و دریفت را به مسابقات جهانی اعزام کنیم ، وی از ارتباطات بین المللی خوب فدراسیون و کسب کرسی و همچنین جذب حمایت های آموزشی از سوی فدراسیون های جهانی موتورسواری و اتومبیلرانی نیز سخن به میان آورد.

رئیس فدراسیون ، بر همگانی کردن این رشته ها در سطح جامعه تاکید بسیار داشت و ​بیان کرد : هیات های استانی با برگزاری رالی های خانوادگی تحت هر عنوان و یا برگزاری کلاس های آموزشی مهارت عمومی باید تلاش کنند تا به ارتقای فرهنگ صحیح رانندگی جامعه کمک کنند . وی در پایان از هیات های استانی خواست به پیشکسوتان این رشته نگاه ویژه تری داشته باشند و ​​گفت: در تلاش هستیم مراسم سالانه تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان سال موتورسواری و اتومبیلرانی را در پاییز امسال برگزار کنیم.

 


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی