جزئیات خبر

تیم منتخب موتورکراس جوانان و پیشکسوتان ایران به باکو اعزام می شود.
در جهت سیاست های فدراسیون در سال جاری :

تیم منتخب موتورکراس جوانان و پیشکسوتان ایران به باکو اعزام می شود.

تیم منتخب موتور کراس جوانان و پیشکسوتان جمهوری اسلامی ایران ، روز پنجشبه 31 مرداد عازم کشور آذربایجان می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ،  یکی از اهداف اعزام تیم های موتور سواری و اتومبیلرانی به اینگونه مسابقات ، تحقق سیاست های فدراسیون ​و تعامل با کشورهای همجوار و برگزاری مسابقات دو یا چند جانبه بمنظور ارتقاء سطح کیفی ورزشکاران و ایجاد انگیزه و ترغیب ورزشکاران برای کسب تجربه و همچنین آشنایی بیشتر با قوانین و مقررات جدید در سال جاری است.

مسابقات ملی موتور کراس کشور آذربایجان ، از روز شنبه در شهر باکو برگزار خواهد شد و تیم منتخب موتور کراس کشورمان که با دعوت فدراسیون موتورسواری آذربایجان به عنوان مهمان ویژه در این مسابقات حضور می یابد ، متشکل از نفرات برتر و آماده موتور کراس ، در دو رده جوانان و پیشکسوتان است. سرپرستی تیم اعزامی ایران نیز به عهده مهران همتیان رئیس بخش موتورسواری فدراسیون می باشد.

شایان ذکر است با توجه به عدم فعالیت فدراسیون آسیایی موتورسواری ، روند اینگونه تعاملات با کشورهای همجوار و همسایه تا پایان سال ادامه خواهد یافت.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی