جزئیات خبر

تمامی سکوهای برتر مسابقات چهار جانبه باکو در تصرف ایرانی ها
پرچم ایـران در آذربایجان به اهتزاز در آمد :

تمامی سکوهای برتر مسابقات چهار جانبه باکو در تصرف ایرانی ها

تیم منتخب موتور کراس کشورمان که برای حضور در مسابقات چهارجانبه موتور کراس باکو به آذربایجان اعزام شده بود با اقتدار کامل به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، این مسابقات طی روزهای دوم و سوم شهریور ماه با حضور چهار کشور ایران ، روسیه ، گرجستان و آذربایجان در ​سه کلاس آزاد ، 250 سی سی و 450 سی سی جوانان برگزار شد و تیم موتور کراس جمهوری اسلامی ایران توانست 7 سکو از 9 سکوی پیش بینی شده این رقابت ها را از آن خود کند. 

در کلاس آزاد آقایان جواد بیدی ، مجید نصیرلو ، حامد شیخ احمدی و علی قلیچ بر سکوهای اول تا چهارم ایستادند ؛ در کلاس 250 سی سی جوانان نیز محمد حسین دانش پژوه ، پیمان محمدعلی زاده ​، مرتضی طاهری و حامد رحمانی مقام های اول تا چهارم را کسب کردند ، در کلاس 450 سی سی جوانان هم ورزشکار روس مقام اول ، رسول نجفی از کشورمان مقام دوم و ورزشکار کشور میزبان نیز مقام سوم را بدست آورد.

شایان ذکر است یکی از اهداف اعزام تیم های موتور سواری و اتومبیلرانی به اینگونه مسابقات ، تحقق سیاست های فدراسیون ​و تعامل با کشورهای همجوار و برگزاری مسابقات دو یا چند جانبه بمنظور ارتقاء سطح کیفی ورزشکاران و ایجاد انگیزه و ترغیب ورزشکاران برای کسب تجربه و همچنین آشنایی بیشتر با قوانین و مقررات جدید در سال جاری است.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی