جزئیات خبر

نفرات برتر دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر موتور کراس معرفی شدند
در میان استقبال چشمگیر علاقمندان به ورزش موتورسواری:

نفرات برتر دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر موتور کراس معرفی شدند

دومین دوره رقابت های المپیاد استعدادهای برتر در رشته موتورکراس با شناخت استعدادهای برتر در کلاس های مختلف و در دو بخش بانوان و آقایان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، این​ مسابقات جذاب از ساعت 10 صبح روز جمعه هشتم شهریور ماه به میزبانی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران در پیست موتور کراس مجموعه آزادی آغاز شد و 170 موتور سوار از 23 استان در حضور مسئولین فدراسیون ، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و هیات تهران با یکدیگر به رقابت پرداختند ​و در نتیجه تیمی سکوهای اول تا سوم به تهران ، توابع تهران و کرمان اختصاص یافت ، همزمان با این المپیاد ، مسابقات قهرمانی کشور کراس نیز برگزار شد.

در این مسابقات پر هیجان که از استقبال کم نظیر علاقمندان به ورزش موتورکراس برخوردار بود ، در بخش انفرادی المپیاد و قهرمانی کشور نتایج زیر بدست آمد:

در کلاس 65 سی سی المپیاد دختران نازنین سلیمانپور  و بهار عباسی از استان تهران و حنانه رزمخواه از استان سیستان و بلوچستان مقامهای اول تا سوم را کسب کردند ، در کلاس 85 سی سی المپیاد دختران هم مهدیس حیدرنژاد از استان گرگان ، هستی رضایی و هلیا کوچکی هر دو از استان تهران به مقام اول تا سوم رسیدند.

در کلاس 65 سی سی المپیاد نوجوانان نیز آقایان پویا دهنوی از استان کرمان اول شد و امیر علی آل شعبان از استان تهران و محمد امین عوض پور از خوزستان به ترتیب مقام های دوم و سوم را از آن خود کردند.

در کلاس 150 سی سی المپیاد ، محمدحسین دانش پژوه از استان های تهران ، پوریا ثابتی فر از استان قزوین و محمد سینا دانشگر از استان خراسان جنوبی​ بر سکوهای اول تا سوم ایستادند .

در کلاس ۲۵۰ سی سی المپیاد جوانان محمد حسین دانش پژوه از تهران اول شد ، پیمان علیزاده از تهران دوم و مسعود گلکار از اصفهان سوم شدند.

اما در کلاس های قهرمانی کشور و در کلاس ۲۵۰ سی سی قهرمانی کشور جوانان هم پیمان علیزاده از تهران اول شد ، مسعود گلکار از استان اصفهان دوم و رضا اسفندیاری از استان بوشهر سوم شد.

در کلاس 450 سی سی جوانان حامد فراهانی از استان تهران ، مهران عسگری از استان قزوین و صالح برخورداری از استان کرمان به مقام اول تا سوم دست یافتند . در کلاس 450 سی سی پیشکسوتان مجید نصیرلو از تهران مهران عسگری از قزوین و صالح برخورداری از استان کرمان سکوهای اول تا سوم را از آن خود کردند.

در کلاس 250 سی سی پیشکسوتان نیز فرهاد عبدالله زاده از تهران اول ، جواد بیدی و حجت حسینی هر دو از استان خراسان رضوی دوم و سوم شدند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی