جزئیات خبر

صیدانلو : مشکلات ورود تجهیزات موتورسواری در حال برطرف شدن است.
ادامه جلسات هماهنگی و همگرایی با استان ها به میزبانی کرمانشاه :

صیدانلو : مشکلات ورود تجهیزات موتورسواری در حال برطرف شدن است.

سومین نشست منطقه ای رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با هیات های استانی منطقه چهار به میزبانی استان ​کرمانشاه روز ​سه شنبه 12 شهریورماه برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این جلسه محمود صیدانلو رئیس ، محسن مختارزاده خزانه دار ، حبیب مرادی نائب رئیس ، جوانمردی مسئول کمیته هماهنگی استان ها ، رمضانی دبیر شورای سیاست گذاری و همچنین روسا ، دبیران و خزانه داران هیات های منطقه ​چهار شامل ​کرمانشاه ، لرستان ، ایلام ، کردستان و همدان حضور داشتند .

در ابتدا رمضانی دبیر جلسه گزارشی کوتاه از عملکرد فدراسیون و مصوبات قبلی شورای سیاست گذاری ارایه داد ، پس از آن مختارزاده خزانه دار فدراسیون به تشریح روش های صحیح حسابداری در هیات های استانی بر اساس قوانین جاری و آیین نامه های مالی و معاملاتی پرداخت.

از مصوبات مهم این جلسه چند ساعته باید از پیگیری هیات های استانی برای اختصاص اعتبار حمایتی در مناطق سیل زده ، تقویت و حمایت هیات های موتورسواری و اتومبیلرانی در شهرستان های تابعه ، برگزاری دوره های آموزشی در مناطق 6 گانه و حضور استان های عضو در این دوره ها ، اجرای طرح آموزش رایگان ارتقاء مهارت های عمومی در استان های کشور ، مشارکت استان ها در مراسم تجلیل از قهرمانان ، انعقاد تفاهم نامه با سازمان ها و ارگان های استانی در جهت تعامل با هیات ها، ارتقاء سطح ایمنی پیست های تحت پوشش هیات ها بر اساس آیین نامه ایمنی فدراسیون ، سازماندهی  ورزشکاران تحت پوشش در استان ها و موارد دیگر یاد کرد.

رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در پایان این جلسه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت اباعبدالله الحسین و یاران ایشان ، به صورت مبسوط مطالبی را مطرح کرد ، صیدانلو هدف از منطقه بندی استان ها و برگزاری این جلسات را همگرائی و ارتقای کیفی و هماهنگی بیشتر در اجرای برنامه های فدراسیون و هیات ها ​دانست . وی با اشاره به تذکرات خزانه دار فدراسیون ، بروز رسانی امور مالی هیات های استانی را ضروری دانست و همچنین از هیات های استانی خواست نسبت به تشکیل کمیته های تحت پوشش خود اقدام نمایند.

محمود صیدانلو در ادامه با اشاره به حل شدن مشکل ورود تجهیزات و قطعات موتور و اتومبیل هم گفت : یکی از مشکلات پیش روی فدراسیون نحوه ورود موتور سیکلت های ورزشی به کشور بود که به یاری خدا و پیگیری های مداوم فدراسیون ، مشکل ورود تجهیزات مربوط به این ورزش در مراحل پایانی و حل شدن است و تمام اختیار لازم برای واردات به فدراسیون واگذار شده است .

رئیس فدراسیون همچنین بر همگانی کردن رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی در سطح جامعه تاکید کرد و عنوان داشت  : به زودی از طرح افزایش مهارت های عمومی رانندگی در کشور رونمایی خواهد شد و هیات های استانی نیز باید در این مسیر همکاری های لازم را با فدراسیون انجام دهند . وی در پایان از هیات های استانی خواست به پیشکسوتان این رشته نگاه ویژه تری داشته باشند و ​​گفت: در تلاش هستیم تا در این راستا مراسم سالانه تجلیل از پیشکسوتان و قهرمانان سال موتورسواری و اتومبیلرانی را در پاییز امسال برگزار کنیم.

پیش از آغاز این جلسه صیدانلو از پیست در حال​ احداث اتومبیلرانی و موتور کراس مجموعه دهکده المپیک کرمانشاه بازدید و از نزدیک در جریان مراحل ساخت آن قرار گرفت.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی