جزئیات خبر

امضای تفاهم نامه ارتقای مهارت عمومی رانندگی میان فدراسیون و کمیسیون فرهنگی مجلس
در دیدار صیدانلو و جعفرپور در مجلس صورت گرفت :

امضای تفاهم نامه ارتقای مهارت عمومی رانندگی میان فدراسیون و کمیسیون فرهنگی مجلس

رئیس فدراسیون سواری و اتومبیلرانی در دیدار با رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خواستار حمایت خانه ملت از طرح ارتقای مهارت عمومی رانندگی در کشور شد.

 این طرح در تاریخ ۲۳ خرداد ماه سال ۱۳۹۶ با حضور معاونین وزارت ورزش و جوانان و جمعی دیگر از مسئولین و همچنین قهرمانان رشته های مختلف موتورسواری و اتومبیلرانی رونمایی شد و پس از آن انجام امور مطالعاتی و تحقیقاتی آن تا به امروز بطور جدی توسط کمیته های مختلف فدراسیون ادامه داشته و از آبان ماه سال جاری مراحل عملیاتی آن آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، در این دیدار که در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد ، محمود صیدانلو گزارش مبسوطی از طرح ارتقای مهارت رانندگی با هدف کاهش تصادفات در کشور با همکاری فدراسیون ، معاونت اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم  قوه قضاییه ، پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا ، معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ، بیمه مرکزی  و سایر نهادهای مرتبط ارائه داد و دکتر جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی هم با ابراز خشنودی از چنین ابتکاری ، آمادگی کمیسیون فرهنگی را برای هرگونه کمک به اجرای این طرح در قالب تفاهم نامه اعلام کرد .

بر اساس این گزارش قرار است بزودی با تهیه سرفصل های مشترک همکاری ، این تفاهم نامه به امضای طرفین برسد .

صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با مثبت ارزیابی کردن گفت و گوی صورت گرفته در کمیسیون فرهنگی مجلس و هماهنگی به عمل آمده با سایر نهادها برای هر چه زودتر اجرایی شدن طرح گفت : مسئولان وزارت ورزش و جوانان و بخصوص دکتر سلطانی فر و داورزنی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وهمچنین احمدی معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی قول همه گونه همکاری و مساعدت را در اجرائی شدن آن داده اند . وی افزود : از ماهها پیش هماهنگی های لازم صورت گرفته و طرح در وسعتی فراگیر و با برنامه تدوین شده و به حول قوه الهی بزودی در قالب آکادمی مجازی و تلویزیونی و آموزش رایگان در پیست های ایمن فدراسیون به اجراء در خواهد آمد .

پیش از این بهرام رادان هنرمند محبوب کشورمان نیز به عنوان سفیر این طرح معرفی شده و مقرر است طی کنفرانس تجمیعی با حضور کلیه نهادها این طرح اجرایی شود.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی