جزئیات خبر

 طرح جامع افزایش مهارت های عمومی رانندگی ، در دستور کار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه قرار گرفت.
با هدف پیشگیری و کاهش تصادفات در کشور

طرح جامع افزایش مهارت های عمومی رانندگی ، در دستور کار معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه قرار گرفت.

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با همکاری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، پلیس راهور ناجا ،معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ، بیمه مرکزی و کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ، طرح ارتقاء مهارت های عمومی رانندگی را با هدف توانمند سازی افراد و کسب دانش تجربی رانندگان در جهت پیشگیری از بروز حوادث رانندگی ، در دستور کار خود قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، علیرضا ساوری مدیر کل پیشگیری های وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه ، در این خصوص اظهار داشت : متاسفانه نقش عامل انسانی در بروز تصادفات بنا به دلایل مختلف از جمله فقدان مهارت های رانندگی بسیار بالا بوده و خسارت های ناشی از تصادفات منجر به فوت و مصدومیت های منجر به معلولیت افراد قابل تامل می باشد ، به همین منظور این معاونت در نظر دارد علاوه بر تمرکز بر سایر جنبه ها و علل مختلف بروز تصادفات ، با هماهنگی و همکاری دستگاه‌های فوق الذکر طرح ارتقای مهارت های رانندگی را با هدف کاهش معضلات ترافیکی و در نهایت کاهش نرخ تلفات و تصادفات شهری و جاده ای با محوریت پیشگیری به اجرا در آورد.

ساوری در ​پایان عنوان کرد : متن تفاهم نامه مشترک این معاونت با فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به امضاء رسیده است و به زودی با انعقاد تفاهم نامه با سایر دستگاه ها نیز ، شاهد عملیاتی شدن آن خواهیم بود که اخبار و گزارشات آن به اطلاع مردم شریف خواهد رسید.
تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی