جزئیات خبر

از صیدانلو به عنوان مدیر جوانمرد ورزش تجلیل شد
از سوی بنیاد جوانمردی در سالگرد شهید طیب حاج رضایی و شهدای آوج :

از صیدانلو به عنوان مدیر جوانمرد ورزش تجلیل شد

در مراسمی که به مناسبت سالگرد شهید طیب حاج رضایی و دومین یادواره شهدای شهرستان آوج با مشارکت استانداری قزوین ، شهرداری تهران و بنیاد جوانمردی جمعه شب در محل بنیاد فرهنگی انقلاب اسلامی در سرچشمه تهران برگزار شد ، از محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به عنوان مدیر جوانمرد برگزیده از سوی وزارت ورزش و جوانان تجلیل شد .

به گزارش روابط عمومی در این مراسم علاوه بر ورزشکاران و مدیران در سال 98از سردار حسین اشتری ، مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه ، مادر شهیدان طهرانی مقدم و مادر شهیدان طوقانی و برخی از دیگر از چهره های جوانمردی هم تجلیل شد و شال و طاق و لوح یادبود به آنان اهداء شد . 

در این مراسم باشکوه سخنرانان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و خصوصا شهدای منطقه خرقان ( آوج قزوین ) و شهید طیب حاج رضایی در مورد واژه جوانمردی و فتوت و ترویج جوانمردی برای حاضرین سخنرانی کرده و گفتند واژه فتوت و جوانمردی با نام ایران و ایرانی بر قله های بشری می درخشد و این تلالو از زمانی که به نام مولا علی ( ع ) و حسین ( ع ) و ابوالفضل ( ع ) مزین گشته درخششی بی نظیرتر در کشورما پیدا کرده است .    تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی