جزئیات خبر

شاملی جوان با عضویت در تیم اکسل انگلیس در لیست راننده های فرمول 4 قرار گرفت
پس از کسب موفقیت های متعدد در مسابقات بین المللی کارتینگ

شاملی جوان با عضویت در تیم اکسل انگلیس در لیست راننده های فرمول 4 قرار گرفت

قهرمان جوان کارتینگ ایران با پشتکار مثال زدنی و موفقیت در رقابت های بین المللی کارتینگ امارات و زیر نظر گرفته شدن از سوی مربیان برجسته اتومبیلرانی مورد توجه تیم های حرفه ای قرار گرفته و پس از ​انجام  تست های لازم به عضویت تیم فرمول 4 اکسل انگلیس در آمد . 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی مهربد شاملی که سابقه حضور در مسابقات جهانی روتن مکس پرتغال را هم در کارنامه خود دارد در سال های 2016 تا 2018 در مسابقات کارتینگ جونیور قهرمانی کشور با کسب مقام قهرمانی (2017-2018) و سومی در سال (2016) درخشید و با رسیدن به مقام دومی در رده سنیور در سال 2018 و نیز نایب قهرمانی در مسابقات کارتینگ امارات در مقابل حریفان اروپایی مورد توجه تیم‌های حرفه‌ای واقع شد و پس از موفقیت در تست‌ها همراه تیمش در مسابقات فرمول 4 که همزمان با مسابقات فرمول یک برگزار می‌شود ، شرکت خواهد کرد .

در هفته‌های اخیر هم این ورزشکار در مسابقات کارتینگ امارات علی رغم شروع بسیار عالی در پیچ آخر با بدشانسی مواجه شد و پس از تصادف به مقام سومی کارتینگ رسید. همچنین در آخرین دور مسابقات فرمول 4 در رقابت با 13 راننده حرفه‌ای اروپایی به مقام هشتم رسید.

برند مای در راستای فعالیت‌های خود برای حمایت از ورزشکاران جوان و آتیه‌دار، تصمیم به حمایت از این ورزشکار با استعداد ایرانی گرفته است. امید است با تداوم درخشش مهربد شاملی در مسیر روشن در پیش گرفته شده ، نام ایران بیش از این ها در عرصه‌های بین المللی بیش از پیش بدرخشد. تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی