جزئیات خبر

پرش بانـوان کــراس سوار برای رسیدن به سکوهای قهرمانـی
با حضور 30 موتورسوار و به میزبانی استان تهران برگزار شد.

پرش بانـوان کــراس سوار برای رسیدن به سکوهای قهرمانـی

دومین مرحله از مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور ویژه بانـوان به میزبانی هیات استان تهران در میان اسقبال پرشور بانوان علاقمند به ورزش موتورسواری در پیست کراس مجموعه ورزشی تختی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، این مسابقه جذاب از ساعت 10 صبح روز جمعه با حضور 30 بانوی موتورسوار برتر از استان های سراسر کشور ​شروع شد و شرکت کنندگان در کلاس های 65 و 250 سی سی آماتور و 150 و 250 سی سی حرفه ای با یکدیگر به رقابت پرداختند ، این مسابقه در حالی برگزار می شد که 3 نفر از بانوان مقام دار رشته کراس به دلیل مصدومیت از حضور در این مرحله محروم بودند و این عدم حضور نه نتها از جذابیت مسابقه نکاسته بود ، بلکه باعث شد تا سایر شرکت کنندگان برای اثبات شایستگی های خود تلاش بیشتری از خود نشان دهند .

اما در پایان این رقابت های پرهیجان ، در کلاس 65 سی سی ، خانم ها هستی رضایی و بهار عباسی از تهران برسکوهای اول و دوم ایستادند، در کلاس 250 سی سی آماتور پریسا حسنی دوست از قزوین اول شد و سپیده جباری و محدثه عظیمیان هر دو از خراسان رضوی سکوهای دوم و سوم را کسب کردند.

در کلاس 150 سی سی حرفه ای نیز خانم ها هستی رضایی از تهران ، مهدیس حیدر نژاد از مازندران و مهتاب پلارک از خراسان رضوی به مقام های اول تا سوم رسیدند.

در کلاس 250 سی سی حرفه ای هم فهیمه نعمت الهی از اصفهان ، مبینا عسگری از قزوین و باران هادی زاده از تهران بر سکوهای اول تا سوم ایستادند و در نهایت بر اساس اعلام کمیته برگزاری مسابقات ، تیم استان تهران با 79 امتیاز ، استان خراسان رضوی با 53 و اصفهان با 41 امتیاز موفق به کسب مقام های اول تا سوم این رقابت ها شدند.


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی