جزئیات خبر

با حکم سلطانی فر ، مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی شد.
پس از پایان اتمام دوره 4 ساله ریاست صیدانلو :

با حکم سلطانی فر ، مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی شد.

 طی حکمی از سوی دکتر سلطانی فر ، وزیر ورزش و جوانان ، مازیار ناظمی به عنوان سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، با توجه به اتمام دوره مدیریتی 4 ساله محمود صیدانلو از سوی وزیر ورزش و جوانان ، مازیار ناظمی به عنوان سرپرست این فدراسیون تا برگزاری مجمع انتخابات جدید منصوب شد .

مراسم معارفه سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی صبح امروز با حضور اسبقیان مدیرکل دفتر امورمشترک فدراسیون ها ، محمود صیدانلو و دبیر و روسای کمیته های مختلف فدراسیون و اصحاب رسانه در محل فدراسیون برگزار و ناظمی حکمش را از اسبقیان دریافت داشت .

در این جلسه مدیرکل دفتر مشترک با قدردانی از زحمات صیدانلو گفت : او مدیری صادق و متدین است و فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در تمامی شاخص ارزشیابی وزارت ورزش در زمره فدراسیون های موفق به شمار می رفته است . وی همچنین از ناظمی به عنوان مدیری با ایده های جدید یاد کرد و اظهار داشت ، امیدوارم شاهد تداوم برنامه های قبلی فدراسیون در دوران سرپرستی او باشیم و بتواند به نحو مطلوب با تعامل با مجموعه بزرگ فدراسیون زمینه برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون را فراهم آورد .

صیدانلو هم در ادامه ناظمی را از دوستان قدیمی خود خواند و با توجه به برنامه 4 ساله اش گفت : خوشبختانه کارهای خوبی چه در مباحث اقتصادی و چه در بخش افزایش امکانات سخت افزاری در بحث ایجاد پیست های جدید با همکاری وزارت ورزش و وزارت کشور صورت گرفته که بزودی شاهد به ثمر نشستن این برنامه ها خواهیم بود . در پایان مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون هم ضمن قدردانی از تلاش های صیدانلو یادآور شد که با همکاری همه بخش های فدراسیون مورد توجه مخاطبین جوان تلاش می کند تا شرایط لازم را برای برگزاری مجمع انتخابات فراهم سازد .

در حکم دکتر سلطانی فر خطاب به ناظمی آمده است : با توجه به اتمام دوره ریاست چهارساله محمود صیدانلو و نظر به تعهد و تجربه جنابعالی در امور مدیریتی و به استناد اختیارات مندرج در ذیل ماده 10 اساسنامه فدراسیون های ورزشی و به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی منصوب می شوید . شایسته است ، ضمن انجام امور جاری فدراسیون با هماهنگی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای در اسرع وقت نسبت به برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون اقدام نمایید .   


  تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، ضلع غربی مجموعه ورزشگاه آزادی تهران ، پیست اتومبیلرانی ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی