جزئیات خبر

مهربد شاملی نماینده ایران و در واقع نماینده خانواده بزرگ رشته اتومبیلرانی در دنیاست
سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی :

مهربد شاملی نماینده ایران و در واقع نماینده خانواده بزرگ رشته اتومبیلرانی در دنیاست

مهربد شاملی نماینده ایران و در واقع نماینده خانواده بزرگ رشته اتومبیلرانی است و تمام حمایت های لازم از سوی فدراسیون برای موفقیت بیشتر ایشان بعنوان نماینده ایران انجام می شود/ تمامی رویدادهایی که باید مهربد در سال آینده در آن حضور پیدا کند با درخواست فدراسیون مورد تایید شورای برون مرزی وزارت ورزش قرار گرفته است. 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، دکتر مازیار ناظمی در دیدار با مهربد شاملی با از تشکر از حمایت های زیاد خانواده و پدر ایشان از قهرمانان و جوانان این رشته گفت : شما نماینده ایران هستید و همه گونه حمایت فدراسیون برای موفقیت شما و اعتلای نام ایران از شما صورت می گیرد. 
ناظمی گفت : اینکه شما توانسته اید در این سن  جوانی با پشتکار و علاقه و سخت کوشی و بواسطه استعداد خوبی که دارید در این جایگاه بایستید برای همه ما مایه مباهات است و قطعا دیدن نام ایران در بین قهرمانان و رویدادهای مهم این رشته فرصتی خوب برای معرفی کشور و توانمندی های بچه های پر استعداد ایران است. 
وی ادامه داد : با درخواست فدراسیون تمام مجوزهای لازم برای حضور آقای شاملی در رویدادهای بین المللی سال آینده از سوی شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان مورد تایید قرار گرفته است.
سرپرست فدراسیون با اشاره به اینکه اتومبیلرانی و موتور جزو رشته های ورزشی پر طرفدار دنیاست گفت: مهربد شاملی نماینده ایران و در واقع نماینده خانواده بزرگ رشته اتومبیلرانی است و تمام حمایت های لازم از سوی فدراسیون و قطعا وزارت ورزش و جوانان برای موفقیت بیشتر ایشان بعنوان نماینده ایران در عرصه های بین المللی انجام می شود.
در این نشست مهربد شاملی که به همراه پدرش در فدراسیون حاضر شده بود توضیحاتی درباره مسابقات آینده خود و حضورش در رقابتهای آینده اش که در اروپا خواهد بود ارایه کرد.تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی