جزئیات خبر

دستور سلطانی فر درخصوص اختصاص 2 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت پیست سردار جنگل رشت
در بازدید سرپرست فدراسیون و وزیر ورزش و جوانان از استان گیلان صورت گرفت :

دستور سلطانی فر درخصوص اختصاص 2 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت پیست سردار جنگل رشت

در حاشیه سفر استانی وزیر ورزش و جوانان به استان گیلان که در ایام خجسته دهه مبارک فجر و به منظور افتتاح پروژه های ورزشی این استان صورت گرفت ، مقرر شد مبلغ دو میلیارد تومان اعتبار از بودجه سال آینده اداره کل ورزش گیلان به احداث پیست موتورسواری و اتومبیلرانی مجموعه ورزشی سردار جنگل اختصاص یابد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، در این سفر که مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان ، استاندار گیلان و سایر مسئولین ، سلطانی فر را همراهی می کردند ، از زمین اختصاص داده شده به هیات استان برای ساخت پیست های موتورسواری و اتومبیلرلنی سردار جنگل نیز بازدید بعمل آمد.

در این بازدید ، واحدی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیرانی استان گیلان پس از ارایه گزارشی کوتاه در خصوص عملکرد هیات استان و نیاز مبرم به وجود پیست استاندارد برای علاقمندان به این ورزش ، از وزیر ورزش و جوانان خواست تا حمایت بیشتری نسبت به این ورزش به عمل آید . 

در ادامه بازدید سرپرست فدراسیون ​نیز با ارایه توضیحاتی در خصوص اهمیت توجه رشته های موتورسواری و اتومبیلرانی گفت : با توجه به اینکه بر اساس آمارها و ارزیابی های صورت گرفته نزدیک به 10 تا 15 هزار جوان علاقمند به این رشته ها در گیلان وجود دارند ، با احداث پیست اختصاصی می توان به بخشی از مطالبات آنان جامه عمل پوشید. در پایان با دستور سلطانی فر به مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان قرار شد مبلغ دو ​​میلیارد تومان اعتبار از محل بودجه سال آینده این اداره کل به این امر ​اختصاص داده شود . 
تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی