جزئیات خبر

براي توسعه پيست موتور سواري استان خراسان جنوبي حمايت لازم خواهيم داشت
مديرعامل شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي :

براي توسعه پيست موتور سواري استان خراسان جنوبي حمايت لازم خواهيم داشت

مديرعامل شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي علاقمندي و استعداد جوانان استان خراسان جنوبي را دليل سرمايه گذاري و توسعه پيست موتورسواري اين استان عنوان كرد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، حسن كريمي در حاشيه سفر به خراسان جنوبي اظهار داشت :در سفر به استان خراسان جنوبي متوجه شدم جوانان اين استان به موتورسواري و اتومبيلراني علاقمند و مستعد هستند و مقام هاي قهرماني كشور بدست آوردند كه جاي خوشحالي است و حتما اين مهم  وزارت ورزش و جوانان و به تبع از آن شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي و فدراسيون موتورسواري و اتومبيلراني را تشويق مي كند كه در اين قسمت سرمايه گذاري بيشتري كنيم .

كريمي با بيان اينكه برنامه خاصي براي اين پيست خا داریم، تصريح كرد :  حتما در رابطه با توسعه پيست موتورسواري استان خراسان جنوبي كمك مَي كنيم و حتما وزير ورزش و جوانان هم نگاه ويژه به اين استان و به همه استان ها و رشته هاي مختلف ورزشي دارند و انشالله با تلاش و هماهنگي قسمتي  از خواسته هاي ورزشدوستان اين منطقه را اجرايي مي كنيم .

شایان ذکر است در این سفر یکروزه مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون ، حسن کریمی ، مديرعامل شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي را همراهی می کند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی