جزئیات خبر

فرضعلی گرایلی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی شد
با حضور مازیار ناظمی و سایر اعضای مجمع :

فرضعلی گرایلی رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی شد

در مجمع انتخابات رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی ، فرضعلی گرایلی با کسب 16 رای به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ، مجمع انتخاب رئیس هیات موتور سواری و اتومبیلرانی استان با حضور مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون ، فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی و سایر اعضا صبح روز یکشنبه 4 اسفند ماه در محل اداره کل استان برگزار شد و ​گرایلی با کسب 16 رای اخذ شده توانست برای مدت چهار سال ریاست این هیات را بر عهده بگیرد.

سرپرست فدراسیون ​موتورسواری و اتومبیلرانی در مجمع انتخابات رئیس هیات خراسان رضوی ضمن تشکر از روسا و سرپرستان گذشته این هیات و تبریک به فرضعلی گرایلی و جامعه ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی ، گفت : امیدوارم حرکت رو به جلوی این ورزش که اکثر مخاطبین آن نوجوانان و جوانان هستند سرعت بشتری بگیرد و از همه اعضای هیات انتظار می رود در جهت بالا بردن جایگاه این فدراسیون و هیات های تابعه قدم های بیشتری بردارند.

مازیار ناظمی کشف استعدادهای این رشته پرهیجان و مهیج در سطح کشور و آموزش را از اولویت های مهم فدراسیون برشمرد و گفت : تمام تلاش خود را خواهد کرد تا با رایزنی و ارتباط مناسب با مسئولین ، در جهت تامین زیرساخت های این ورزش گام های موثری برداشته شود. 

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ، یکی از وظایف مهم فدراسیون را مسئولیت اجتماعی ​آن در آموزش فرهنگ ​صحیح رانندگی و ایمنی و کمک به برنامه های کاهش حوادث جاده ای دانست و نقش هیات ها و قهرمانان و متخصصان این رشته را در این موضوع بسیار مهم برشمرد . ​وی با تاکید به رعایت توازن در توزیع امکانات بین قهرمانان زن و مرد ​، توجه به توسعه ورزش زنان در ​حوزه موتورسواری و اتومبیلرانی را از دیگر اولویت های فدراسیون دانست.


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی