جزئیات خبر

دیدار قهرمان اتومبیلرانی بانوان ایران با دکتر ناظمی

دیدار قهرمان اتومبیلرانی بانوان ایران با دکتر ناظمی

قهرمان اتومبیلرانی بانوان ایران امروز با حضور در دفتر سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی با وی دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، لاله صدیق، قهرمان اتومبیلرانی ایران امروز سه شنبه ١٣ اسفند با حضور در محل جدید این فدراسیون با دکتر مازیار ناظمی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این جلسه لاله صدیق درخصوص آخرین شرایط اتومبیلرانی بانوان ایران و جهان نکاتی را مطرح و ابراز امیدواری کرد که با حضور سرپرست جدید ، فدراسیون بتواند مسیر بهتری را درپیش بگیرد. 
وی  در این دیدار در خصوص مشکلات و چالش پیش‌روی ورزشکاران این رشته ورزشی و گلایه های موجود مواردی را مطرح کرد و ناظمی برای حل این مشکلات و موانع قول مساعدت و پیگیری داد و اظهار امیدواری کرد که با حضور اعضای خانواده موتورسواری و اتومبیلرانی مجموعه فدراسیون تمام تلاش خود را برای کسترش و اعتلای هر چه بیشتر این رشته ورزشی خواهد کرد.
صحبت در خصوص ورزش بانوان در ایران و فرصت های موجود در رشته اتومبیلرانی از دیگر محور های جلسه امروز ناظمی با صدیق بود.
لاله صدیق ​در کمیسیون اتومبیلرانان کم توان ذهنی فدراسیون جهانی (FIA) عضویت دارد و امسال تنها بانوی اتومبیلرانی بود که همواره در همه مراحل مسابقات حضور داشت و بر روی سکو نیز ایستاد.
سلسله دیدارهای دکتر ناظمی با قهرمانان و پیشکسوتان این رشته در راستای آشنایی با مشکلات قهرمانان این رشته ورزشی ، شناخت نقاط ضعف و قدرت و فرصت ها و تهدید هاست.تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی