جزئیات خبر

در خواست ناظمی از ۸ هیات استانی جهت آمادگی برای کمک به مردم در صورت وقوع سیل

در خواست ناظمی از ۸ هیات استانی جهت آمادگی برای کمک به مردم در صورت وقوع سیل

دکتر ناظمی از روسای هیات استان های های لرستان، ایلام، کردستان، کرمانشاه ، خوزستان، هرمزگان، کرمان وخراسان جنوبی خواست تا مثل همیشه در کنار ستاد بحران برای کمک به سیل زدگان در حالت آماده باش قرار گیرند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، در پی اعلام وضعیت هشدار به علت احتمال وقوع سیل در هشت استان لرستان، ایلام، کردستان، کرمانشاه ، خوزستان، هرمزگان، کرمان وخراسان جنوبی، مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون از روسای هیات های موتوسواری و اتومبیلرانی این استان ها خواست تا در حالت آماده باش قرار گیرند و در صورت لزوم با پیوستن به ستاد بحران استان با تمام توان به کمک مردم سیل زده بشتابند و در صورت نیاز هر گونه تجهیزات مراتب را سریعا به فدراسیون و اداره ورزش استان منتقل کنند تا در حداقل زمان نسبت به برطرف کردن مشکلات و موانع اقدامات لازم انجام گیرد.
ناظمی ضمن ابراز آرزوی موفقیت و توفیقات روز افزون برای مسئولین و ورزشکاران استان ها در راه خدمت به مردم عزیز کشورمان، حمایت همه جانبه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی را از این عزیزان اعلام کرد.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی