جزئیات خبر

پیام تبریک جان تاد رییس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به دکتر ناظمی

پیام تبریک جان تاد رییس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به دکتر ناظمی

رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی در پیامی به دکتر ناظمی  ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای وی خاطر نشان کرد که فدراسیون جهانی اتومبیلرانی آماده هر گونه همکاری و حمایت از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، جان تاد رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی با ارسال پیامی به دکتر مازیار ناظمی، ضمن تبریک به مناسبت انتخاب ایشان به عنوان سرپرست فدراسیون، امادگی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی را به منظور همکاری و حمایت از فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد و اظهار داشت: بخش های مختلف فدراسیون جهانی در دسترس شما خواهند بود تا به شما برای انجام ماموریتتان کمک کنند. جان تاد همچنین با اشاره به همه گیر شدن ویروس کرونا در سطح جهان، برای خانواده اتومبیلرانی ایران آرزوی سلامتی و تندرستی کرد.

رییس عزیز ، دوست عزیز 
انتخاب شما به عنوان رئیس (سرپرست) فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران را تبریک می گویم. 
این حکم پاداش تعهد شما به مافیری است و نشانه اعتماد اعضای آن است.
در طول این مدت از حمایت کامل من اطمینان داشته باشید. بخش های مختلف فدراسیون جهانی در دسترس شما خواهند بود تا به شما برای انجام ماموریتتان کمک کنند. 
همانطور که اکنون همه گیری بیماری کرونا متوجه همه ما شده است و از آنجایی که ایران تا به امروز هزینه سنگینی را در این تهدید بزرگ متحمل شده است، من برای شما و خانواده اتومبیلرانی سلامتی و تندرستی آرزو می کنم .
با تقدیم احترامات 
جان تاد
رییس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی

لازم به ذکر است دکتر ناظمی در پاسخ به این نامه، ضمن تشکر از الطاف و حمایت های فدراسیون جهانی و آرزوی سلامتی بهروزی برای مردم جهان به ویژه خانواده بزرگ اتومبیلرانی ارتقای سطح اتومبیلرانی ایران در سطح بین الملل و کسترش ارتباطات بین المللی با فدراسیون جهانی و همچنین راه اندازی آکادمی آموزشی اتومبیلرانی را از محور های چشم انداز مافیری (فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران) اعلام کرد که در این بین نگاه ویژه و حمایت های فدراسیون جهانی را بسیار مفید و موثر دانست.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی