جزئیات خبر

شریعتی از ایجاد ظرفیت آموزشی آنلاین برای ۱۰ استان و انتشار کتب عمومی و تخصصی خبر داد

شریعتی از ایجاد ظرفیت آموزشی آنلاین برای ۱۰ استان و انتشار کتب عمومی و تخصصی خبر داد

سرپرست کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی از ایجاد ظرفیت اختصاصی برای ۱۰ استان درخواست کننده برای دوره های آنلاین مربیگری و داوری و همچنین انتشار دو کتاب آموزشی عمومی و تخصصی در بهار امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، دکتر مهدی شریعتی سرپرست کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون که فارغ التحصیل مقطع دکتری دانشگاه تهران است و فرصت مطالعاتی خود را در دانشگاه ویسکانسین ایالات متحده امریکا گذرانده، در خصوص اقدامات این کمیته در دوماه اخیر اظهار داشت: ما با کمک سایر همکاران، یک شورای آموزشی با حضور اعضای هیأت علمی دانشگاه های مختلف تشکیل دادیم. متخصصان عزیزی همچون مظاهری، قانعی، مرندیان، فرهمند، پارسا و... هم در این زمینه به ما کمک کردند. تلاش کردیم تا تقویم عملیاتی فدراسیون را اجرا کنیم. فرم هایی را برای هیأت‌های استانی ارسال کردیم که تاکنون 10 استان البرز، بوشهر، مازندران، یزد، کردستان، فارس، أصفهان، همدان و آذربایجان شرقی به ما پاسخ داده اند و برنامه‌های آموزشی سال 99 خود را برای ما ارسال کردند. بر این اساس برای 6 ماهه اول 50 نفر ظرفیت مربیگری و 20 نفر ظرفیت داوری را به هر یک استان هایی که برنامه خود را ارسال کرده بودند، اختصاص داده ایم. مابقی استان ها هم تا پیش از ماه مبارک رمضان فرصت دارند که برنامه های خود را به ما اعلام نمایند تا بتوانیم برای آنها هم پروفایل و بستر آنلاین اختصاصی شان را ایجاد کنیم.

سرپرست کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی که مولف و مترجم 13 عنوان کتاب تخصصی علوم ورزشی و بیش از 20 مقاله علمی پژوهشی و ISI با رویکرد روابط بین الملل ورزش را در پرونده کاری خود دارد، خاطرنشان کرد: قدم بعدی بحث منابع معتبر و کتاب‌های جامع بود که ما آنها را به دو دسته تقسیم کردیم. دروس عمومی را از سرفصل های کتاب‌های دانشگاهی انتخاب کردیم که هم اکنون این کتاب تدوین شده است و با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای قرار است تا خرداد ماه چاپ شود. موضوع بعدی هم بحث کتاب جامع تخصصی بود که ما در حال جمع آوری اطلاعات آن هستیم و حتما از علم و تجربه روسای کمیته ها و هیات ها استفاده برای تالیف آن استفاده خواهیم کرد.

سرپرست کمیته آموزش با اشاره به وضعیت کنونی جامعه داخلی و جهانی و مصوبات ستاد مبارزه با شیوع ویروس کرونا افزود: ما برای اینکه از وضعیت موجود به نحوی بهره برداری کنیم و تهدید ها رو به فرصت تبدیل کنیم، تصمیم گرفتیم با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای دوره‌های آنلاین را برگزار کنیم. شرکت مهرکام پارس هم در این مسیر به ما کمک کرد و به این ترتیب اولین دوره تئوری یا عمومی داوری و مربیگری را به صورت آنلاین اواخر فروردین ماه برگزار می‌کنیم. پله بعدی هم برگزاری دوره های بازآموزی است.

شریعتی با تاکید براهمیت دکتر ناظمی بر خرد جمعی و کار گروهی گفت: با توجه به سیاست هایی که دکتر ناظمی پابه گذاری کرده اند، سعی خواهیم کرد به محض اینکه شرایط جامعه به حالت عادی بازگشت، روسای کمیته های تخصصی را در یک گردهمایی دور هم جمع می کنیم و در خصوص اقدامات صورت گرفته هر کمیته و برنامه ها و چالش های پیشروی آنها به بحث و بررسی خواهیم پرداخت ولی تا آن زمان پذیرای موراد مذکور به صورت تک تک با هر یک از روسای کمیته های تخصصی خواهیم بود. تلاش همه ما رشد و اعتلای سطح کیفی و فنی رشته موتورسواری و اتومبیلرانی در کشور است و از هر پیشنهاد و راهکاری که به بهبود شرایط کمک کند و ما را به هدف مان نزدیک کند استقبال خواهیم کرد.

عضو هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای و دبیر اسبق مرکز مدیریت ورزشی آکادمی کمیته ملی المپیک اظهار داشت: تقویت سامانه جامع آموزش فدراسیون هم از جمله اقدامات بعدی ما خواهد بود که با همکاری روابط عمومی سعی داریم هر چه زودتر این سامانه را راه اندازی خواهیم کرد. به این ترتیب تمام اعضای این فدراسیون پروفایلی برای خود خواهند داشت و در تلاش هستیم تا یک بانک اطلاعاتی خیلی خوب جمع آوری کنیم و بتوانیم خدمات هر چه بهتر به اعضای خانواده بزرگ موتوسواری و اتومبیلرانی ارائه کنیم.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی