جزئیات خبر

فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی دارای مجله تخصصی می شود

فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی دارای مجله تخصصی می شود

سرپرست فدراسیون موتوسواری و اتومبیلرانی از انتشار مجله تخصصی این فدراسیون در سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، دکتر مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون طی نامه ای به معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد جهت تهیه و انتشار نشریه تخصصی فدراسیون درخواست مجوز رسمی کرد.
دکتر ناظمی در این خصوص اظهار داشت: با توجه به برنامه های آموزشی و پژوهشی فدراسیون در سال جدید و همچنین نیاز سنجی های انجام شده ، وجود یک نشریه تخصصی و اختصاصی برای فدراسیون را لازم دیدیم و با مذاکرات و نامه نگاری های انجام شده انشالله با همکاری و مساعدت مدیران محترم وزارت ارشاد سعی خواهیم کرد مجوز این نشریه را در سال جاری بگیریم.
ناظمی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده این نشریه به صورت فصلنامه هر سه ماه یک بار با محوریت آموزش، پژوهش، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی همراه با مطالب جذاب و خواندنی در دو نسخه دیجیتالی و چاپی منتشر و عرضه خواهد شد. تمام تلاش مان این است که انشالله در تابستان امسال اولین شماره آن را تهیه و منتشر نماییم.

 


تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی