جزئیات خبر

محمدعلی مرندیان: جمع کردن قدیمی های فدراسیون قدم بزرگ بود
اگر تعداد جلسات بیشتر شود، فدراسیون سود می برد

محمدعلی مرندیان: جمع کردن قدیمی های فدراسیون قدم بزرگ بود

قهرمان رشته سرعت اتومبیلرانی کشورمان جمع کردن قدیمی های فدراسیون به دور هم را قدم بزرگی نامید و افزایش این تعداد جلسات با پیشکسوتان را به سود فدراسیون دانست.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، سلسله نشست های مازیار ناظمی، سرپرست فدراسیون با قهرمانان و پیشکسوتان این رشته ورزشی در راستای شناخت بهتر مشکلات ورزشکاران و این رشته ورزشی و شناخت فرصت ها و تهدید ها روز گذشته در پیست اتومبیلرانی برگزار شد. محمد علی مرندیان قهرمان اتومبیلرانی کشورمان در این خصوص اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی بود؛ همین که توانستیم قدیمی‌های این فدراسیون را یک بار دیگر دور هم جمع کنیم، قدم بزرگی برداشته شد.
وی درخصوص اولویت‌های فدراسیون در سال جاری، خاطرنشان کرد: ما پیشکسوتان زیادی داریم و اگر دکتر ناظمی بتواند همه آنها را دور هم جمع کند اتفاق بسیار خوبی خواهد بود. شنیدن صحبت پیشکسوتان می‌تواند کمک زیادی به فدراسیون بکند.
مرندیان قهرمان سرعت کشورمان گفت: با وجود اینکه فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی پیشکسوتان زیادی دارد، اما اختلاف نظری بین ما وجود ندارد و اغلب موضوعات به جمع بندی رسیده و نظر مشترکی داریم. اگر فدراسیون بتواند تعداد جلسات با پیشکسوتان را بیشتر کند قطعاً سود می‌برد.
وی  افزود: امیدوارم رئیس فدراسیون بتواند یک بار دیگر این رشته را سرپا کند. این فدراسیون پتانسیل بالایی دارد. وضعیت مالی این رشته مناسب بوده و ورزشکاران این فدراسیون همه چیز دارند.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی