جزئیات خبر

پاکزاد: همه باید کمک کنند تا به اهداف مان برسیم/ بحث آموزش باید در اولویت کاری فدراسیون قرار بگیرد

پاکزاد: همه باید کمک کنند تا به اهداف مان برسیم/ بحث آموزش باید در اولویت کاری فدراسیون قرار بگیرد

راننده رشته اتومبیلرانی سرعت گفت: به نظر من در شرایط کنونی موضوع آموزش باید جدی‌ترین اولویت فدراسیون باشد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتوموبیلرانی، پژمان پاکزاد درمورد برگزاری جلسه مشترک جمعی از پیشکسوتان با دکتر ناظمی، سرپرست فدراسیون اظهار داشت: جلسه بسیار خوبی بود و بعد از مدت‌ها چنین جلسه‌ای برگزار شد و در خدمت دکتر ناظمی بودیم. همگی از این اتفاق لذت بردیم و امیدوارم فدراسیون بتواند با همین روند رو به جلو برود. 
وی ادامه داد: با شروع سال جدید استارت خوبی هم زده شده است. باید با کمک همه اهالی این رشته و فدراسیون قدم های خوبی برداریم و پایان خوبی هم داشته باشیم. 
پاکزاد درمورد اولویت‌های کاری فدراسیون در سال جدید، گفت: به نظر من بحث آموزش باید در اولویت کاری فدراسیون قرار بگیرد. تقویت کمیته آموزش در رشته‌های مختلف موضوع مهمی است که باید به آن توجه کرد.
پاکزاد افزود: ضمن اینکه برخی نواقص و کوتاهی‌ها در دوره‌های گذشته از جمله ترمیم سنسور تایم پیست و ... را هم باید در نظر گرفت. همه باید کمک کنند تا به اهداف خود برسیم و بتوانیم همچون کشورهای همسایه در مسابقات برون مرزی حضور پیدا کنیم.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی