جزئیات خبر

شهرام علی‌قانعی: نشست ها موجب همدلی بین مدیریت و سایر اعضای این رشته می شود

شهرام علی‌قانعی: نشست ها موجب همدلی بین مدیریت و سایر اعضای این رشته می شود

عضو کمیته آموزش فدراسیون گفت: نشست ها باعث ایجاد همدلی و رفاقت بین مدیریت و سایر اعضای این رشته ورزشی از جمله ورزشکاران و پیشکسوتان می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، شهرام علی‌قانعی درمورد برگزاری جلسه مشترک جمعی از پیشکسوتان با دکتر ناظمی، سرپرست فدراسیون اظهار داشت: جلسه خیلی خوبی بود. برگزاری چنین نشست ها و جلساتی بسیار کمک می‌کند تا نظرات کارشناسان و اهالی این رشته شنیده شود که این امر باعث ایجاد همدلی و رفاقت بین مدیریت و سایر اعضای این رشته ورزشی از جمله ورزشکاران و پیشکسوتان می‌شود.
وی درمورد اولویت کاری فدراسیون در سال جدید، خاطرنشان کرد: به عقیده من فدراسیون باید برگردد به نقش مدیریتی خود، یعنی راس مدیریتی فدراسیون دوباره بازنگری شود و از طریق اختیاراتش در وزارت ورزش و دولت ارتباطی با بخش اجرایی فدراسیون ایجاد کند. در سال‌های اخیر همیشه درگیر مسائل اجرایی بودیم و اگر فدراسیون بازگردد به مسائل مدیریتی پتانسیل‌های بسیار خوبی داریم که می‌تواند به موفقیت این رشته کمک کند. ما نتوانستیم اهالی این فدراسیون را به خوبی حمایت کنیم  و هیچ مدیری حاضر نشده که کارهای مدیریتی‌اش را انجام دهد و همه درگیر برگزاری مسابقات و تقویم و ... بودند.
علی‌قانعی تصریح کرد: اگر برنامه ریزی و مدیریت درست صورت می‌گفت هیأت ‌هاو باشگاه‌ها می‌توانستند به توسعه این رشته کمک کنند. کمیته‌های مختلفی در فدراسیون فعال هستند که یکی از آنها کمیته آموزش است که از نظر من این کمیته پایه تمام اتفاقاتی است که در فدراسیون رخ می‌دهد و خوشبختانه بهای زیادی هم به این کمیته داده شده است.

تگ ها:

نظرات
ارسال نظر
اطلاعات تماس

تهران ، بلوار نلسون ماندلا ، خیابان انصاری ، پلاک 6 طبقه چهارم ، فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی

کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.. طراحی سایت و سئو توسط شرکت فراموج

نسخه آزمایشی